ДЗВІН

На “Урожаї-2013″ черкаські податківці “назбирали” більше 200 тисяч гривень

1373963703_nalogТриває операція «Урожай-2013», яка проводиться з метою упередження, руйнування і недопущення використання схем ухилення від оподаткування, формування фіктивного кредиту суб’єктами господарювання, що здійснюють операції з сільськогосподарською продукцією. Також працівники Міндоходів здійснюють контроль за повнотою виплати орендної плати орендодавцями земельних ділянок (паїв), виявлення осіб, що працюють без відповідного оформлення трудових відносин. Адже, результат даного напряму роботи є надходження податку на доходи фізичних осіб – бюджетоутворюючого податку для місцевих бюджетів. Актуальним є проведення операції під час жнив, які наразі проводяться в регіоні. Про це повідомляє ДПІ у місті Черкаси.

За підсумками операції «Урожай-2013» 13 суб’єктів господарської діяльності – юридичних осіб обласного центру, основним видом діяльності яких є вирощування сільськогосподарської продукції (зернових, олійних культур) станом на 01.07. 2013 року сплатили до бюджету міста Черкаси – майже 142 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, до бюджетів районів відповідно до територіального розташування земельних ділянок за оперативними даними сплачено майже 338 тис. грн. В тому числі за результатами проведених тематичних перевірок та протокольних бесід з керівниками підприємств щодо підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам та погашення заборгованості сум орендної плати за паї, дивіденди до відповідних бюджетів додатково надійшло майже 201 тис.грн., що на 32 тис. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Також в результаті заходів, проведених працівниками Міндоходів міста у першому півріччі, було додатково укладено 40 трудових договорів. Якщо на початок року найманих працівників на вищезгаданих підприємствах було всього 155 осіб , то станом на 01.07.2013 року – 195 осіб.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: