ДЗВІН

5,4 мільйона гривень заробила черкаська Держфінінспекція

money_wheelbarrow2Як повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Черкаській області, авдяки роботі фахівців впродовж січня-лютого 2013 року забезпечено відшкодування втрат на суму понад 5,4 млн. грн. Зокрема, відшкодовано і поновлено витрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 4,1 млн. грн. Додатково надійшло до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств коштів на суму 1,3 млн. грн..

Так під час проведення ревізії Черкаського державного технологічного університету, виявлено факти покриття за рахунок коштів загального фонду державного бюджету витрати спеціального фонду в частині оплати вартості комунальних послуг, спожитих мешканцями гуртожитків, на суму 567 тис грн., які відшкодовано в повному обсязі.

Порушення відшкодовано шляхом покриття витрат загального фонду державного бюджету (оплата комунальних послуг) за рахунок коштів спеціального фонду.

Аналогічне порушення виявлено ревізією Черкаського комерційного технікуму на суму 200 тис грн.., з яких відшкодовано 129 тис грн..

Вказане порушення відшкодовано шляхом зменшення асигнувань по загальному фонду державного бюджету та погашення видатків загального фонду з оплати комунальних послуг за рахунок коштів спеціального фонду.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: