ДЗВІН

Жити в “місті успіху” Одарича бажають тільки пенсіонери, люди без кваліфікації і безробітні

1337267172_facevollЖити в Черкасах бажають тільки пенсіонери, люди без кваліфікації і безробітні. Решта – молодь та кваліфіковані кадри ладні стати на лижі вже сьогодні.

Такі тенденції виявило широке опитування черкащан, що його провів фонд «Общестенное мнение». У ході дослідження було опитано дві тисячі черкащан, а саме опитування проводилось у Черкасах, із 2 до 23 березня 2013 року.

Відповідно до результатів половина черкасців хоче виїхати із Черкас. До цієї групи належать перспективні і креатині люди із кваліфікацією, амбіціями і здатної творчо мислити. 6,5 відсотків із опитаних приваблює можливість збудувати кар’єру у великому місті. Близько десяти відсотків готові виїхати, але в силу різних причин ще не наважились на це. Майже ще стільком на такий крок поки не вистачає мужності. Залишитись жити у черкаса виявили бажання 48 відсотків черкащан. Але як не прикро, майже всі вони або люди похилого віку, або люди без кваліфіковації, або безробітні. Цілком зрозуміло, що у Черкасах їх утримує лише те, що вони через поважний вік чи відсутність кваліфікації або й грошей не зможуть знайти у великому місті своє місце під сонцем.

Що б не розказував мер Одарич про те, що за часи його мерства Черкаси із депресивного міста перетворились на оптимістичне, факти твердять про протилежне. Черкаси було депресивним містом і поки що таким і залишається.

Погано, що соціологи не досліджували проблему чому молоді, творчі і багатші воліють покинути Черкаси і шукати кращої долі десь інде? А можлива відповідь у тому, що у Черкасах мало робочих місць і мізерна платня. Черкаські роботодавці взяли собі моду економити на зарплаті, або й взагалі, не оформлювати людей на роботу офіційно та платити зарплату у «конвертах». Пригадується один із помічників Одарича Андрій Савчук. Він дуже активно боровся із «конвертами» і завдяки йому офіційна середня зарплата у Черкасах виросла до півтори тисячі гривень. Шкода, що він теж залишив Черкаси через малу зарплату. Бо якби він працював і зараз, то напевне у Черкасах офіційна зарплата ще виросла б. Бо чимало підприємств та підприємців мають можливість платити людям офіційно, але не хочуть цього, аби зекономити, нахабно залазячи у кишені своїх підлеглих. Впевнений, якби не це, то значна частина молодих і освічених людей, які зараз втікають до Києва та інших великих міст, залишались би жити і працювати в Черкасах.

Мирослав Дебич
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: