ДЗВІН

Жителі міста мають право відстоювати свою позицію!

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету я вніс пропозицію розглянути питання про відмову від позову в.о. міського голови про заборону мирних зібрань на 2 місяці. На сьогодні юридично я ще маю право голосу, тому дуже хотів, щоб мій голос був корисним.
На засідання виконкому також прийшли депутати- «батьківщинівці» черкаської міської ради Микола Добровольський, Роман Діскант, Наталія Коваленко та Микола Булатецький, які висловили свої думки та незадоволення діями місцевої влади. Поставлене мною питання викликало в залі дискусію, проте жодні пояснення про те, що заборона є порушенням конституційних прав черкащан, адже у людей відбирають можливість висловити свою позицію, скористатися своїм конституційним правом, не подіяли на більшість у виконкомі.
За відміну заборони на мітинги проголосували лише я, Станіслав Овчаренко і Павло Карась. Всі інші, разом з секретарем міськради Віктором Білоусовим, утримались. Білоусов пообіцяв сьогодні прийти о 18.00 на Театральну площу і поспілкуватися з учасниками мітингу, хоча відмовився повідомити, що саме він скаже жителям міста, які мирним шляхом захищають своє право жити в Європі.
Також під час засідання було винесено пропозицію про підняття прапора Європи на флаштоку міської ради, за проголосували Станіслав Овчаренко, Павло Карась, Борис Євмина та я.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: