ДЗВІН

У Черкасах пропонують 350 гривень за голос за Поплавського

Голова обласної організації партії «Свобода» Юрій Ботнар повідомив інформацію про підкуп за адресою Гагаріна, 55. Група свободівців та кілька осіб зі штабу Микола Булатецького виїхали за вказаною адресою. Вже на місці пропозицію продати свій голос отримали член ОВК Анатолій Курятник та довірена особа Миколи Булатецького Андрій Булатецький.IMG_1344

«Як тільки ми приїхали, з четвертого під’їзду вийшло дві жінки. У руках вони тримали заповнені аркуші паперу. Поцікавившись, що тут роблять, жінки відповіли, що збирають дані про людей, які готові голосувати за Поплавського. Запропонували й нам взяти участь у цій афері: післязавтра люди отримують по 200 гривень, а після дня виборів 150», – розповідає Андрій Булатецький.

IMG_1352IMG_1345IMG_1346

 

Анатолій Курятник вилучив матеріали в жінок. На кількох сторінках були укладені списки з такими даними: номер квартири, повне ім’я людини, її мобільний телефон,  рік народження та місце роботи. На аркуші позначено номер дільниці та телефон штабу. Спершу жінки сказали, що агітували за Поплавського, згодом почали говорити, що вони ходили й пропонувати косметику «ейвон». Цікаво, навіщо менеджерам з продажі косметики дані про номер дільниці, телефон штабу та контакти агітаторів.

Коли Андрій Булатецький намагався зупинити жінок, які втікали з місця злочину, невідомий чоловік накинувся на Булатецького та почав душити. «Свободівець» Юрій Ботнар скористався газовим балончиком у цілях безпеки. Після цього чоловік взяв металевого кийка та почав погрожувати Ботнару. У цей час прибула міліція, яка зафіксували порушення й маємо сподіванку притягне винних до відповідальності.

Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Поллавка жде Мельник. Вони ж друзяки по хабарям.

  2. Відповіcти

    Поплавский обосрался в Киевской области и теперь приехал сюда, и здесь обосрется. ПОПЛАВСКИЙ ВОН С ЧЕРКАСС !

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: