ДЗВІН

Замість Губського, Жуковської та начальника черкаської міліції за круглий стіл про перевибори мало не посадили “якихось потворок”

DSC_0007На сьогоднішній круглий стіл “Чи будуть вибори 15 грудня чесними?”, присвячений обговоренню майбутніх виборів до Верховної Ради по проблемних округах 194 і 197, не з’явилися ні представники правоохоронних органів, ні екс-кандидати по цим округам Богдан Губський і Валентина Жуковська.

“Ми намагалися зробити круглий стіл на паритетних засадах. Запросили учасників виборчого процесу, які в ході виборів були по іншу сторону барикад – опонентів кандидатів-опозиціонерів Богдана Губського і Валентину Жуковську зі своїм представництвом. Від обох отримали відмову, вони не схотіли брати участі в заході, – розповів організатор круглого столу, координатор руху “Чесно” на Черкащині Назар Обідзінський. – Запрошували і представників з обласного УМВС. Був лист пану Ліпандіну, але лист залишився без відповіді. А хотілося, щоб він тут був і розповів, яке забезпечення з боку органів МВС чекає на нас у грудні на виборах”.

Присутній на заході громадський діяч, секретар Спілки письменників України Сергій Пантюк у свою чергу порадив організаторам у разі відсутності запрошених скористатися таким прийомом: “Робили ми якось мистецький круглий стіл і запросили низку людей з міністерства. Зрозуміло, що вони не прийшли. То ми замість них біля табличок посадили кіношних персонажів – якусь свиню, ще якихось потворок”.

“Ми надто серйозні. Сміх інколи вирішує більше питань, ніж серйозні пики”, – сказав Пантюк.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: