ДЗВІН

“Потрібно готуватися до захисту результатів виборів!”, – Наталія Старікова

DSC_0493Сьогодні найперше завдання для опозиції – підготовка до захисту результатів виборів 15 грудня на проблемних округах №194 і №197. Про це на сьогоднішньому круглому столі

“Чи будуть чесними вибори 15 грудня?” заявила депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова.

“На парламентській виборчої кампанії 2012 року працювала у виборчому штабі і безпосередньо знайома з ситуацією. Не згадаю жодного района, жодного населеного пункту, де б не було фальшувань, адміністративного тиску, підкупу, залякувань. Думаю, що вибори 15 грудня будуть іще жорсткішими. Влада намагатиметься їх не лише сфальшувати, можу припустити, що задіюватиме ще й силовий тиск. Тому потрібно більше готуватися не стільки до агітації населення за наших кандидатів, адже виборці й без того бачать, що в країні не працють закони, закривають школи і лікарні, росте безробіття, не виплачують заробітну плату, бачать, як працюють депутати з Партії регіонів, не голосуючи на користь людей. Потрібно готуватися до захисту результатів виборів, – сказала Наталія Володимирівна. – Багато спілкуюся з людьми, вони кажуть: “Та ми за вас проголосуємо! Але не віримо, що ви захистите наш вибір”. Тому сьогодні опозиції найперше завдання – підготуватися до захисту волевиявлення виборців. Це головне завдання і для кандидатів, і їх довірених осіб, і виборчих штабів. Сьогодні вони захищають людей”.

Загалом учасники круглого “Чи будуть чесними вибори 15 грудня?” столу обговорювали, як не допустити повторення того беззаконня, що чинилося на так званих “проблемних” черкаських округам №194 і №197. Влада тоді знехтувала вибором майже півмільйона черкащан і тепер 40% населення області не мають своїх представників у Верховній Раді.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: