ДЗВІН

За апеляціями звільнено вже 16 черкаських “політв’язнів”

IMG_20130318_102327Апеляційний суд Черкаської області звільнив з-під варти ще 10 осіб, яким інкримінували вичнення масових заворушень 23 та 27 січня в Черкасах.

Під час засідання прокурор просив суд змінити підозрюваним запобіжний захід із тримання під вартою на більш м’який у зв’язку з тим, що вони сприяють слідству, мають на утриманні дітей та батьків інвалідів. Клопотання прокурора задовольнили.

Водночас суд не взяв до уваги клопотання народних депутатів та депутатів райрад про взяття затриманих на поруки.

Як розглядали апеляції, зокрема 4 лютого, розповіла юрист Коаліції молодіжних громадських організацій “Молода Черкащина” Тетяна Кавальчук, яка перебувала у суді.

“Продовжилися розгляди апеляційних скарг затриманих 24 січня. Купрєєв Юрій Олександрович, студент, останній курс, скоро остання сесія, мешканець Корсунь-Шевченкове. Є клопотання нардепа Ф. Негоя, та двох депутатів Корсунь-Шевченківської міської ради про взяття на особисту поруку. Прокурор просить традиційно домашній арешт. Рішення – домашній арешт 60 діб. Наступні засідання відбуваються в малому залі, підозрювані гуртом знаходяться в клітці під охороною. Бука Олександр Олексійович, виховує в цивільному шлюбі 2-х неповнолітніх дітей, викладає англійську мову. Замість анонсованого на сайті суду засідання о 10.00 засідання розпочалося тільки о 14.30. Змучена дружина чекала увесь цей час. Близько 14-ої години адвокату повідомили, що один з суддів колегії суддів Літвінцев В.М. захворів, і засідання може перенестися – у дружини це викликало плач розпачу. Прокурор – домашній арешт, адвокат – особисте зобов’язання, рішення суду – домашній арешт 60 діб”, – розповіла Кавальчук у фейсбуку.

Загалом, за інформацією обласної прокуратури, судами, у тому числі за клопотаннями прокурорів, 16 підозрюваних звільнено з-під варти.

Варвара Горова

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: