ДЗВІН

Виборців «губчиками» і «зубчиками» не купити – Леонід Даценко

DSC_0123На думку переможця парламентських виборів на 197-му виборчому окрузі Леоніда Даценка, нині не важливі прізвища тих, хто на перевиборах буде опонентами ставлеників опозиції. Важливо лише усвідомити, що на сьогодні існує протистояння влади і народу. На переконання політика, народу протистоїть нинішня антинародна влада, яку на Черкащині уособлює губернатор Тулуб. І хто б не був кандидатом від влади, на так званих «проблемних» округах, Жуковська, Губський чи хтось інший, на виборах розігруватимуть два сценарії.

Перший – на округ може прийти олігарх, щоб купити виборців, як це вже було раніше. Шуфрич колись купував голос за 20 гривень, і цю купюру тоді влучно охрестили «несторкою». Тепер такси дещо зросли. Зубик давав по 200 гривень, але все було зроблено красиво, через фонди, так, що й не підкопаєшся. Схоже діяв і Губський.

А якщо висунеться Тулуб, то це вже буде інший сценарій – сценарій адміністративного тиску.

- Обидва сценарії вже застосовувались на минулих виборах, і ми не тільки про них знали, але й їм протистояли і зуміли перемогти. Впевнений, наш народ мудрий, і ні за які «несторки», «губчики» чи «зубчики» не продасться, – наголосив Леонід Даценко.

- Продавши своє майбутнє за якихось 200 гривень, українські селяни пришвидшать вимирання власних сіл. Навіть, якщо сто виборців складуться отими двохсотками, то що можна зробити корисного для села на двадцять тисяч? Хіба що поставити на в’їзді до села великого хреста із меморіальною дошкою під ним та написом: «Тут було село, яке вимерло за сприяння Партії регіонів і кандидата від влади такого-то»…, – резюмував політик.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: