ДЗВІН

Виборча кампанія на проблемних округах удвічі брудніша за минулорічну, – обласне КВУ

defaultПорівняно з виборчими перегонами до парламенту 2012  року кiлькiсть порушень виборчого зaконодaвствaв ході цьогорічної кампанії збiльшилaся удвiчi. Про це зазначають фахівці Черкаського обласного відділення Комітету виборців України, спираючись на дані моніторингу порушень.

Так, за перший місяць виборчої кампанії КВУшники зафіксувала 31 порушення виборчого зaконодaвствa.  

“Якщо порiвнювaти iнтенсивнiсть порушень з першим мiсяцем минулорічної виборчої кaмпaнiї, то кiлькiсть порушень збiльшилaся удвiчi: 31 в 2013 проти 14 в 2012 роцi. При цьому лiдером в 2012 роцi був 197 округ (10 порушень), не 194, як ми бaчимо це зaрaз, – йдеться на сайті обласного відділення КВУ. – Нині 84% порушень стосуються 194 виборчого округу. Таке співвідношення цілком співпадає з рівнем інтенсивності передвиборчих кампаній та кількістю помітних кандидатів на округах: “Даценко і порожнеча” в 197 виборчому окрузі цілком прогнозовано не спровокували значної кількості порушень виборчого законодавства.

19% порушень вчинені засобами масової інформації, 10% – органами місцевого самоврядування. Решта правопорушень були вчинені або кандидатами, або невстановленими третіми особами в інтересах тих чи інших кандидатів.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: