ДЗВІН

На 5 «проблемних» округах випробують різні «рецепти» боротьби із опозицією, – Даценко

DSC_0050На думку коорднатора опозиційних сил Черкащини Леоніда Даценка, цьогорічна виборча кампанія відрізняється від парламентських перегонів зразка 2012 року “рецептами” боротьби.

“Сьогодні влада хоче апробувати різні технології на кожному з цих 5 «проблемних округів, де влада відмовилась визнавати перемогу опозиціонерів, – “набиваючи” 50 кандидатів на 94 окрузі Віктора Романюка, виставляючи губернатора проти нашого колеги Аркадія Корнацького на 132 окрузі, у Микола Булатецького на 194 окрузі розбудовується “виборча піраміда”. Щодо 197 округу, то якщо вже мене губернатор називає у своїй газеті “нечистою силою”, то перемагатимуть будь-якими силами”, – говорить Даценко.

Досі невідомо, хто представлятиме провладну партію 15 грудня на проблемних округах Черкащини. Кандидати, які так чи інакше можуть асоціюватися із Партією регіонів, значаться як самовисуванці. Відтак якщо опозиційні кандидати вже давно “пішли в наступ”, то в “окопах” провладних опонентів – нікого.

“Може, вони дали драла аж до самого Києва і звільнили від своєї присутності Канівщину? Не вірю. Або сидять у засаді? Фактично 4 листопада останній день для висування кандидатів, дається ще 10 днів терміну для подачі документів у ЦВК. Уявити, щоб за менш ніж півтора місяця до кінця виборчої кампанії йшлося про якісь зустрічі кандидатів з людьми, дуже важко. Як можна 146 дільниць пройти, зустрітися з виборцями? Уже представники Губського зі штабу б’ють копитами, копита вже зчесали, а “відмашки” все немає. Кажуть: “Леонід Миколайович, ми ж готові вже за вас, може, хоч якась копійка буде”. Я не олігарх, ми на патріотичних, антивладних настроях працюємо і будемо перемагати. Ніби Тулуб ходив, розказував, проводив збори у Каневі, Золотоноші… Нема і його в окопі. Або втік, або в бункері”, – жартома припускає Даценко.

Він наголошує, що попри різну тактику, кінцева мета в опозиції на виборах 15 грудня залишається незмінною: виграти на всіх 5 проблемних округах.

“Якщо ми виграємо ці 5 українські народні фронти, ми дамо посил українському суспільству, що єдиний опозиційний народний фронт у 2015 році виграє війну із цієї бандитською владою”, – говорить Даценко.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: