ДЗВІН

Уманські чиновники крадуть по 750 гривень на кожній тонні вугілля для шкіл, – опозиція

Опозиційні депутати в Уманській міській раді розкрили схему розкрадання бюджетних коштів на тендерах по закупівлі вугілля для міських шкіл. Як заявив депутат від “Фронту змін” Максим Поляков, таким чином чиновники привласнюють гроші не один рік.

“Минулого року міське управління освіти купувало вугілля за найдорожчою ціною – 1450 гривень за тонну. При тому, що на тендер висувалися й набагато дешевші пропозиції. Цього року ми вирішили проконтролювати процедуру тендерної закупівлі. Прийшли на засідання тендерної комісії разом із журналістами. Побачили три пропозиції: від уманської фірми по 1000 гривень за тонну, від черкаського “Облпалива” по 1250 гривень і від донецької фірми, яка і перемогла в минулому році, по 1750 гривень. Дивно, що у Донецьку вугілля дорожче, ніж в Умані. Коли тендерна комісія побачила стільки народу, вона довго з кимось радилась по телефонах, а потім оголосила, що тендер відбувся, але переможця буде названо лише через 20 днів”, – повідомив уманський депутат.

При цьому, як інформує Поляков, вугілля в школи давно завезене.

“Регіонали” тільки кажуть, що в бюджеті бракує грошей. Є, але не для всіх. Насправді вони, не соромлячись, його розкрадають”, – наголосив він.

З цього приводу опозиція звернеться до правоохоронних органів, а також ініціює перевірку всіх “шкільних” тендерних закупівель в області.

До речі, колеги-опозиціонери з черкаського обласного “УДАРу” пропонують проконтролювати проведення тендеру по ремонту мосту через Дніпро в Черкасах та перевірити законність придбання черкаською держохороною дорогого авта.

“Цікаво також, як так сталося, що при сотнях тисяч боргів комунальне підприємство “Черкаситеплокомуненерго” фінансувало поїздку губернатора Сергія Тулуба та цілої свити чиновників до Сполучених Штатів Америки. Не думаю, що черкащани як справжні власники цього підприємства давали на це згоду. Я переконаний, що це порушення набагато серйозніше, ніжте, за яке засудили Юрія Луценка”, – додав головний черкаський “УДАРівець” Віталій Ілляшенко.

Тетяна Воронцова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися цією новиною з друзями

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: