ДЗВІН

Старікову й Булатецького “допитали” по Жуковській

DSCF0745За матеріалом для сюжету про соціальні ініціативи ПАТ “Азот” і почесного президента цього хімічного гіганта Валентини Жуковської сьогодні в місто приїхали кореспонденти каналу 1+1. Брали інтерв”ю в депутатів міської та обласної рад. Зокрема, зверталися за коментарями до Миколи Булатецького і Наталії Старікової.

Про це розповіла Наталія Старікова на своїй

За її словами, журналістів цікавило – як виконуються соціальні обіцянки “Азоту” перед містом. Депутат розповіла про тристоронню угоду про співпрацю між підприємством, обласною та міською владою, яку підписали 7 листопада 2011 року.

“Усе це більш-менш виконується. Час від часу черкащан формують про вартісне медичне обладнання, яке почесний президент підприємства дарує місту, про шефство над школами, про соціальні проекти та активну участь у фінансуванні різноманітних свят – від Дня Перемоги до Дня міста. Але я з упевненістю можу сказати: все це – підкуп виборців кандидатом по 194 округу Валентиною Жуковською та її патроном олігархом Дмитром Фірташем. Ціна питання – наше місто, – пише Старікова. – Саме за їх безпосереднього керівництва більше місяця тому в Черкасах стався заколот. Саме за їх сценарієм “міський голова у вигнанні” Сергій Одарич змушений буде піти на вибори по 194 округу, і, прикриваючись личиною скривдженого режимом, намагатиметься відтягнути голоси у опозиції задля перемоги Жуковської. Будь-якою ціною “хімічні магнати” намагатимуться отримати квиток до Верховної Ради, що так прикро “зірвався” у жовтні минулого року”.

Утім, опозиційна депутатка висловила впевненість, що черкащани розуміють ці інтриги і навряд чи купляться на цукерки у яскравих обгортках.

“Оновлено палац “Дружби народів”? То це ж майно “Азоту”! І ремонтували його, вклавши 48 млн. грн., для себе, а не для громади. Згадаймо, як у 2007 році цей найбільший в області заклад культури став непотрібним власнику і “Дружбу народів” хотіли продати через аукціон за 35 млн. грн. Чи є зараз гарантія того, що через пару років помпезна “Дружба” набридне Фірташу і її продадуть (з вигодою для своїх кишень, звісно), наплювавши на громаду? До речі, як депутат обласної ради і маю намір звернутися до прокуратури з проханням перевірити законність передачі цього об’єкту у приватні руки. Як мені відомо, в ході приватизації “Азоту” палац культури був незаконно включений до переліку майна, яке перейшло в руки акціонерів”, – повідомила Наталія Володимирівна.

Згадала вона і про сумнозвісні тролейбуси, які досі стоять на території “Азоту” замість того, щоб перевозити черкащан.

“Офіційна причина, з якої тролейбуси вже півроку стоять на території “Азоту” – не знайдено механізму їх передачі місту. Втім, цілком очевидним є те, що їх просто притримують, щоб урочисто подарувать перед виборами, здійснивши черговий підкуп”, – впевнена Старікова.

Дата виборів до Верховної Ради по двом так званим “проблемним округам” 194 і 197 ще точно не відома, а передвиборчі перегони вже почалися. І до піар-роботи в Черкасах підключають центральні телеканали.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: