ДЗВІН

На Сергія Одарича “спустили” прокуратуру

DSCF951323 травня, після засідання Соснівського районного суду у справі проти міської ради, Сергій Одарич отримав телеграму про виклик його до обласної прокуратури у якості підозрюваного у кримінальній справі. У якій справі – повідомлено не було. Зазначено тільки, що телеграма була відправлена 21 травня, тобто з Черкас до Мошен вона йшла протягом трьох днів. Сам допит відбувався 24 травня, тривав з 14.00 до 17.30, повідомляє прес-служба мера Черкас.

Спілкування Сергія Одарича зі слідчим почалося із фрази останнього: «Я мушу одразу попередити: прокурор ще й досі не підписав постанову про визнання Вас підозрюваним». За словами Сергія Одарича, порушено всі норми процесуального кодексу.

- Насамперед, мені не вручена постанова про визнання мене підозрюваним. Я мав би ознайомитися з обставинами справи, до того мав відбутися допит мене як свідка. Зрозуміло, що я маю знати, що це за справа, бо я ж не маю доступу до реєстру, тому й не знав, у якій статті кримінального кодексу мене звинувачують. І сама фраза «ще не підписав» теж дивна. Як це – не опитали, не зібрали докази, а вже я є підозрюваним? – обурюється Сергій Одарич.

Він пояснив, що коли в п’ятницю ввечері викликають до прокуратури та ще й у якості підозрюваного, то зазвичай, це означає, що готується варіант затримання людини на три доби.

- Коли я побачив, що мене запрошують до прокуратури на п’ятницю на другу половину дня 14.00, то, безумовно, ми готувалися до всіх можливих варіантів, в тому числі затримання до понеділка – до розгляду питання в суді – говорить Сергій Одарич.

Врешті в прокуратурі постанова про підозру так і не була вручена, відбулося опитування. Мова йшла про обставини звільнення з посад деяких працівників міськвиконкому у 2007-2008 роках. Попри те, що звільняла цих людей міська рада, претензії висуваються до міського голови. По всіх цих справах є судові рішення, відбувалися перевірки прокуратури, писалися заяви депутатами міської ради, де просили порушити кримінальну справу. По цих епізодах було, як мінімум, три виїмки документів прокуратурою. В усіх випадках прокуратура відмовляла в порушенні кримінальної справи, бо не знаходила жодних підстав.

– Те, що так сталося, що 21 травня, через місяць після рішення міської ради про відсторонення мене від обов’язків міського голови, раптом прокуратура вирішила вкотре розпочати кримінальне провадження і зразу викликати мене на допит у якості підозрюваного, я не можу пояснити нічим іншим як політичним замовленням, – стверджує Сергій Одарич. – Іншої підстави я не бачу, бо всі документи багаторазово перевірені не лише прокуратурою, а й судами. Якби суд у процесі розгляду побачив ознаки кримінального правопорушення, то він би вже давно виніс ухвалу, якою б звернув увагу слідчих органів на порушення законів і вони б провести досудове розслідування. Жодних нових обставин у цих справах не з’явилося, проте чомусь всі давно відомі факти стали оцінюватися діаметрально протилежно.

Наступний допит Сергія Одарича слідчими прокуратури відбудеться у вівторок, 28 травня, о 10 годині ранку.

Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
 1. Відповіcти

  Направляю коментар і документ зусиль громадськості з метою досягнення правильного рішення адмінсуду 21 травня 2013р. стосовно перерахунків споживачам незалежно від звернень громадян до цивільних судів. Бо в місті – дискримінація : тим , хто подав позови про перерахунок – вони здійснені – кошти повернуті , а ті , хто не зміг .не знає , чи за іншими причинами – їм кошти не перераховані за 28 місяців за законними тарифами в період із 1.12.08р. по 1.04.11р. Із 2011р. ставила громадськість це питання перед Тулубом , пропонувала допомогу перед виборами громадянам в судах чрез партії ” Удар,” ” ОО”, регіоналам , особисто Жуковській – всі відмовили допомогти мешканцям захистити їх права в суді , крім Білоусова В.Ф., якому у відповідях весь час неправдиву інформацію підписував Одарич!?
  Якби ж Одарич постійно не брехав громаді стосовно” законності” тарифів на ЖКХ по незаконним рішенням МВК 1747 із внесенними змінами 239 ,;№ 423,№ 2118 ( прокуратура пропустила терміни подачі позову до адмінсуду – вони також завищені , а значить незаконні!) Ніколи із 2007р. не роблять споживачам перерахунки за фактично надані послуги ( по фактичній ціні і за фактичний обсяг) по закінченню календарного року чи опалювального періоду. 21 травня 2007р. Черкаський адмінсуд прийняв рішення зобов.язати керівників СУБів здійснити перерахунки за 28 місяців із 1.12.08р. по 1.04.11р кожному споживачу, тобто за період мерства Одарича – так це вже 230 рішення судів, а абонентів в м. Черкаси – 195 тисяч. Чому споживачі повинні сплачувати Комунальним та іншим підприємствам – надавачам ЖК послуг – за те , щоб вони нас- платників обманювали. В якій державі світу споживачі платять за обман самих себе ???
  Своїми вихитруваннями ( із Кудрявцевим)Одарич і довів до недовіри громади до нього! Треба ж прислухатися і до народу! Його підлеглі – керівники СУБів – що витворяють із людьми ? Почитав би хоча б відповіді мешканцям , які підписували керівники СУБів , Беззубенко , Карась… А дві юристки Соснівського СУБу , яким я ( інші) оплачую зарплату( через тариф) тільки за мою відмову робити це далі , бо вважаю їх непрофесіоальними і аморальними ( обріхують кожного споживача в судах стосовно боргів , яких у споживачів немає!!!) подали на мене в суд за їх честь і гідність із вимаганням 30000тис. грн моральної шкоди? Соснівська СУБ обрахувала споживачів за вищевказанних 25 місяців на 16 млн.грн ( зафіксовано актом перевірки ОблКРу), відмовилась їх перерахувати мешканцям , як незаконно отримані доходи, та ще й на мешканців ( на мене особисто ) позивається із моральою шкодою ! В них немає не тільки совісті , а і стида! І це все робиться із відому керівників СУБів , які продовжують обкрадати споживачів. І про це не знає Одарич ? А де його піклування про громаду , яка його вибирала ? Підірвав він довіру мешканців до нього , як до мера !!! Обраховані споживачі повинні позиватися із моральною шкодою до СУбів , а не навпаки!!!
  Шановні , мешканці! Білоусов В.Ф.- порядна людина! Тепер одна надія – на нього! Він зупинить обкрадання громади м. Черкаси через тарифи тільки при одній умові – професійні , порядні . правдиві кадри в МВК і в Комунальних підприємствах міста. А нині маємо : персонал КП ” вбиває”( свій- свого матеріально і морально) фактично три категорії споживачів міста ,утаємничує розрахунки складових тарифів,грабує бюджет…, бо ні одне КП в місті по закінченню року не робить споживачам перерахунки за фактично надані послуги, тобто – не за плановим тарифом , за яким сплачуємо , а за -фактичною ціною!!! Державні контролюючі органи роблять перевірки , встановлюють порушення , обрахування споживачів, передають прокуратурі – і все. Від громадян порушення утаємничуються, тому кожний окремий споживач ( навіть бюджетна організація) не знає на яку суму його обікрали за комунальні послуги. Зупинимо тарифний геноцид!!!
  З повагою, незалежний контролер із тарифів ЖКГ, Александрук В.А.
  Голові Черкаського окружного адмінсуду Коваленко В.І.
  голові аппарату суду Кочержинському
  головуючому в судовому засіданні Гаврилюк В.О.
  по справі 823\1031-13а

  Александрук В.А. вул. Хрещатик 190 ,кВ.81 м. Черкаси- пенсіонерка , ветеран праці , керівник Черкаської міської громадської організації « Освіком», незалежний експерт із тарифоутворення.

  Друге клопотання про залучення в якості третьої особи
  без самостійних вимог
  на стороні прокуратури; допита ,як свідка
  ( за наслідками розгляду питання про вступ у справу третіх осіб (ст. 53 КАС) 25.04.13р.)
  Ухвала суду про відмову в задоволенні клопотання не перешкоджає повторному його заявленню протягом судового розгляду справи.

  Прошу залучити мене , як фізособу, в якості тетьої особи без самостійних вимог по данній справі, так як :
  1. КП» Соснівська СУБ» мені вже зробила перерахунок за 28 місяців ( із1.12.08 р. По 1.04.13р.) за рішеннями цивільних судів трьох інстанцій. Докази : додатки до Ходатайства від 24.04.13р. №№5,6,7,8,9,10 ( знаходиться у справі.) , чим підтверджується відсутність моїх самостійних вимог;
  2. Розгляд справи в данний час може вплинути на мої права та інтереси, поскільки мені фактично вже повернули кошти за 28 місяців , якими СУБ незаконно на протязі майже 4-х років користувався ( із 1.12.08р. по 25 жовтня 2012р.) – за рішеннями 3 -х інстанцій адмінсудів (додатки до Ходатайства1,2,3) та 3-х інстанцій Цивільних судів – додатки до Ходатайства від 24.04.13р. №№5,6,7,8,9,10-0 знаходяться у справі.) А тому від Вашого рішення нині залежить – чи ззалишаться кошти в мене , вкрадені СУБом ,чи ні; чи будуть ВАМИ переглянуті рішеня шістьох судів , чи ні ???
  3. Данний розгляд одного й того самого питання – вже всьомий раз ( в м. Черкаси – в третій раз , а якщо по громадянам , то – в 211раз!!! Прокуратура в інтересах громадян подавала ПОЗОВИ до цив суду , але і громадяни самостійно подали тільки за жовтень-грудень 2012р. 136 позовів і багатьом вже повернули кошти!!!) ЧОГО приходиться подавати в цивільні суди? А того , що прокуратура не спромоглася добитися виконання рішень адмінсудів попередніх , а ще й того , що СУБи повторюють слова– юридично і економічно лукавих Одарича С.О і Кудрявцева., які трактують законні рішення судів – на свій розсуд , а повинні – ДОТРИМУВАТИСЬ ЗАКОНОДАВСТВА!!! От вони і молодь СУБів навчили брехати громадянам , які оплачують в тарифах працю безсовісних і брехливих юристів СУбів . От і тепер -25.04.13р. в судовому засіданні відповідачі брехали судді Гаврилюк В,О, в очі , тобто заводили його в оману, а прокурор прокуратури м. Черкаси Ситник Т.А. навіть не заявив протест в судовому засіданні про брехню зі сторонни відповідачів,не вимагав ( усним клопотанням)відкриття кримінального впровадження у зв,язку із неправдивими свідченнями , що спричиняє перешкоджанню здійсненню правосуддю, не повідомив суддю про те,що проти відповідачів (Колесниченко І., Матвеєвої – юристки Соснівської СУБ, Кравця І.. ), як фізосіб заведені в Придніпрвському райвідділі міліції м. Черкаси карні справи і йде слідство!
  4. Оскільки прокурор Ситник неправильно відповідає на питання в суді ( доказ – засідання 25.04.13р.) , не має рішучості й достатніх економічних знань, щоб пояснити судді стосовно перерахунків споживачам, прошу долучити мене в якості третьої особи тому , що я є – віруючою,незалежною ,вільною людиною , представником громади,керівником громадської організації « Освіком»,життєвим кредом якої є : «допоможи людям всім , чим можеш,…. ДОПОМОЖИ !»; завжди говорю правду і спираюсь тільки на закони; є фахівцем в питаннях ціноутворення ( і не тільки!….) – колишній головний дефржінспектор Державної інспекції з контролю за цінами , нині – незалежний громадський експерт із тарифоутворення, маю сертифікат консультанта Міжнародної фінансової корпорації, за свою трудову діяльність розкрила багато аферистичних оборудок… ДОПОМОЖУ ЗДІЙСНИТИ ПРАВОСУДДЯ_ ВІДПОВІМ НА БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ СУДУ ( із письмовими доказами- документами)!!!
  . 5.Крім залучення мене в якості третьої особи ,прошу в порядку Статті 141 КАСУ допитати мене як свідка всіх незаконних діянь Комунальних підприємств міста по відношенню до мешканців! СУД обманюють три юриста СУБів і мерії : Кравець І.В.- юрист Придніпрвського СУБу , який в свій робочий час виступає представником Соснівської СУБ – юристки Колесниченко І., Поліщук Ю. – юристка мерії. Споживачі через тариф цим юристам платять зарплату за те , що ці юристи , які утримуються за рахунок споживачів, самих споживачів обманюють. Громада платить за обман самих себе! Це ж повний абсурд !!! В цивільному Апеляціному суді Черкаської області судді мені дякували « За обізнаність.», суди 1 інстанції направляють до мене громадян для розрахунків- – доступно можу пояснити суддям навіть найскладніший розрахунок із законодавчими підставами….
  6.Прошу долучити до справи в Адмінсуді за позовом прокуратури до СУБів в якості доказів від громадськості Черкас всі 14додатків на 60 стор. до Ходатайства від 24.04.13р, що доказують неправомірность дій , брехливих пояснень відповідача- Соснівської СУБ,що буде сприяти всебічному розгляду справи, зібранню більшої кількості доказів, правильному вирішенню справи, послужить запобіганням ситуації, коли у справах з одних правовідносин ухвалюються протилежні за змістом рішення.
  ПП.2-4 – підстави, з яких третю особу ( мешканку Александрук В.А.від « Освіком») необхідно залучити до участі у справі, тому що постанова Вашого суду у справі може стосуватися прав, свобод, інтересів чи обов’язків третьої особи, а також третя особа надала і ще більше може надати правдивих документів і доказів стосовно суті справи.
  Крім того , на данний момент не дотриманний принцип законності та рівності всіх учасників адміністративно¬го процесу перед законом і судом:
  третя сторона ( Черкаська міська рада) на стороні відповідача є , а третя сторона на стороні позивача ( Прокуратури) відсутня.
  Інститут третьої особи спрямований на створення умов для захисту прав, свобод та інтересів такої особи, які можуть бути порушені при вирішенні спору між позивачем і відповідачем за відсутності третьої особи : Як незалежна особа після засідання 25.04.13р. констатую:відповідачі в поясненнях та запереченнях зумисно говорять неправду. Мені , як третій особі, нададуть час для пояснень і зможу розвінчати всю їх брехню!!! Нажаль, представник прокуратури – на мій погляд слабкий в вищезазначених питаннях, а може – це його особиста тактика ? Позов – правильний , а пояснення – лукаві. Двуличность – не в допомогу суддям !!!
  Прошу задовольнити дане клопотання,або залучити за своєю ініціативою , враховуючи Статтю 53. КАСу п.2 : Суд залучає третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, за клопотанням сторін, інших осіб, які беруть участь у справі, чи з власної ініціативи.
  29.04.13р. Александрук В.А.

  PS Судді Гриньковська та Гаврилюк усно в судовому засіданні відмовили громадськості міста в моїй особі в участі в якості третьої особи із-за того , що прокурор Ситник був проти залучення мене в якості третьої особи ( хоча Маслюк О.М. – не заперечував на особистому прийомі у нього), про що заявив судді , тому судді теж відмовили представнику громадської організації.
  А взагалі – громадськості теж не подобається двоякість прокуратури , зловживання владою деякими прокурорськими службовцями – не на користь громадян навіть тоді , коли прокуратура подає позов в інтересах громадянина – під час судових засідань виявляється іноді зовсім протилежне!
  На всіх судових засіданнях в адмінсуді ми були присутні, як представники громади – Манжула , Коломієць , Александрук і фактично були свідками кожного слова юристів Субів , МВК,суддей. Подала скаргу облпрокуратурі на поведінку і висловлювання прокурора Ситника в суді! В послідуючих судових засіданнях він частково виправився.
  В другий раз судовий позов прокуратурі взагалі не потрібно було подавати до Адмінсуду , а Адмінсуду – розглядати, а потрібно було просто відкрити кримінальне провадження за невиконання попередніх рішень Адмінсудів ( по рішенню МВК1747 із внесенними змінами 239 – 2009,2011,2013рр.)!!! Для цього – необхідно було знати та застосувати прокуратурі до винних осіб – ст.. КК про перешкоджанню правосуддю та ЗУ « Про ціни та ціноутворення» – ст..14.
  Чому адмінсуд фактично переглядав своє попереднє рішення , суддя Гаврилюк на питання так і не відповів:» Ви не були стороною по справі. Чого я Вам повинен пояснювати ?» От Вам і судова гілка влади , яка отримує зарплату за кошти громадян: слова не вимовить!
  29.05.13р. Александрук В.А.

 2. Відповіcти

  В коментарі 29 05 13р. прошу виправити рік в 7 – ому реченні : « 21 травня 2007р.»
  на « 21 травня 2013р.», в 2 реченні замість « чрез»
  слід вважати « через».

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: