ДЗВІН

“УДАР”: «Влада знищує дільничні лікарні Черкащини»

1323790598763Жертвами медичної реформи, яку проводить влада Януковича, зараз стають дільничні лікарні Черкаської області. У одній такій лікарні обслуговуються сотні жителів навколишніх сіл. Зараз хмари згустилися над двома дільничними лікарнями Золотоніського району – Пальмірською і Домантівською. Про це повідомляє прес-служба обласного осередку партії УДАР.

На думку голови Черкаської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Іляшенка, такі дії вказують на справжню мету медичної реформи Януковича – економити гроші, скоротивши кількість лікарів та лікарняних ліжок. А між тим, лікарні Черкаської області на сьогодні не укомплектовані лікарями, а також не мають обладнання для проведення діагностики та лікування найбільш поширених хвороб, травм чи отруєнь. Влада майже нічого не робить для того, аби центральні районні лікарні мали необхідне фінансування та нове обладнання.- “УДАР” проти такої ініціативи. Ламати – це не будувати. Будь-яка реформа має бути спрямована на благо громади, а не проти неї. Влада не в праві забирати у людей право на отримання лікування. Завжди потрібно враховувати інтереси громадян, тим паче тоді, коли це стосується найдорожчого – їхнього життя і здоров’я, – вважає Віталій Іляшенко.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: