ДЗВІН

Черкаські менти клали заяви громадян «під сукно»

article584535 працівників Придніпровського та Соснівського райвідділів міліції заробили дисциплінарну відповідальність за те, що завзято клали заяви громадян про злочини «під сукно». Відтак, завдяки ментовському «профігізму» до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) не потрапило 40 заяв та повідомлень про злочини. Придніпровські менти, замість того, аби розслідувати злочини, хвацько поклали під сукно 21 заяву, які містили склад кримінальних правопорушень, а соснівські – 19. Факт викрили працівники прокуратури м. Черкаси. Про це повідомила прес-служба черкаської міської прокуратури.

Як інформує заступник прокурора міста Черкаси Сергій Шелудяков, вказані повідомлення прокуратурою міста внесені до ЄРДР, а на адресу начальника УМВС України в Черкаській області спрямовано 9 документів прокурорського реагування. За результатами їх розгляду керівництвом УМВС України в області 35 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    У діях горе-правоохоронців вбачається не дисциплінарний проступок, а ознаки кримінального злочину (службова недбалість, приховування злочину). Куди дивиться Прокуратура?

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: