ДЗВІН

Білоусов сподівається випросити в облдержадміністрації грошей

budjetСьогодні, під час щотижневої наради, секретар міської ради Віктор Білоусов дав доручення першому заступнику голови міського виконавчого комітету Віктору Беззубенку та керівникам структурних підрозділів міськвиконкому проаналізувати стан виплати заробітної плати на комунальних підприємствах міста Черкаси, з тим, аби не допустити її заборгованості станом на 1 січня цього року. Про це повідомляє офіційний сайт черкаського міськвиконкому.

Віктор Федорович також повідомив, що 25 грудня цього року відбудеться колегія облдержадміністрації. Як відомо зі ЗМІ Верховна Рада України розглядатиме державний бюджет 14 січня 2014 року.

– На обласну колегію вноситься Програма соціально-економічного розвитку та проект обласного бюджету на 2014 рік. Прошу сьогодні направити до облдержадміністрації наші пропозиції і закласти об’єкти та основні роботи, які ми не зможемо самостійно профінансувати з міського бюджету, – підкреслив Віктор Федорович.

На його думку, до таких слід віднести будівництво доступного житла на вул. Якубовського, 17, на завершення якого необхідно близько 10 мільйонів гривень. Це й капітальний ремонт колектора на Чигиринській (потрібно 39 мільйонів гривень);. реконструкція бульв. Шевченка (від Можайського до Добровольського – близько 90 мільйонів гривень); придбання не менше 10 тролейбусів; будівництво очисних споруд у Дахнівці.

– Ми готові на себе взяти співфінансування, але проситимемо кошти і з обласного, і з державного бюджету, – підсумував Віктор Федорович.

Він також наголосив, що 26 грудня на черговій сесії Черкаської міської ради буде заслухано звіт виконкому про роботу за 8 місяців (починаючи з травня до 23 грудня цього року) та попросив керівників департаментів оперативно надати відповідну інформацію. Також у порядку денному – 22 галузевих та більше 130 земельних питань, які потребують розгляду.

Щодо інших питань, Віктор Білоусов повідомив, що сьогодні Держказначейство має підтримати кошти з виплати кредиторської заборгованості за надані в 2013 році «ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» послуги з амбулаторного гемодіалізу 23 хворим черкасцям. Таким чином ця кредиторська заборгованість буде закрита.

Віктор Федорович закликав керівників відповідних департаментів приділити належну увагу організації проведення масових новорічно-різдвяних свят та відзначення 60-річчя від дня утворення Черкаської області.

На завершення щотижневої наради секретар міської ради подякував керівникам департаментів за проведену в цьому році роботу та побажав усім працівникам міського виконавчого комітету успіху в новому 2014 році, щастя та добробуту в їхніх родинах.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: