ДЗВІН

Черкаські водоканалівці знову розкопали колектор

Працівники “Черкасиводоканалу” розпочали роботи з прокладення другої перемички між головним каналізаційним колектором на колектор глибокого закладення в районі залізничного переїзду по вул. Чигиринській. Про це повідомляє сайт КП «Черкасиводоканал».

Нагадаємо, для того, щоб вивести більше кілометра нині діючого аварійного колектора у ремонт, на розі вулиць Чигиринська-Пацаєва аварійні бригади проклали перемичку, щоб спрямувати стоки з діючого колектора у колектор глибокого залягання, який розпочинали будувати ще за часів СРСР, як альтернативу діючому. Під час розпаду Радянського Союзу фінансування на подальше будівництво призупинилось, тож він так і залишився в тому вигляді, що є нині.

За словами головного інженера КП “Черкасиводоканал” Григорія Руденка, аварійні бригади працюють у складних умовах, адже колектор розташований на глибині 7,5 метрів, тому виконанню робіт заважають грунтові води. На сьогодні бригади підприємства пробурили три свердловини для того, аби понизити рівень підземних вод та виконують роботи з прокладення колектора. Загалом же планується змонтувати 50 метрів труб, діаметром 900 мм.

Після того, як в роботу задіють колектор глибокого закладення, можна буде розпочинати санацію нині діючого аварійного колектора.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить з себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я"покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: