ДЗВІН

Тулуб щотижня “накачує” правоохоронців на боротьбу із “ворогами народу”

12Губернатор Черкащини Тулуб щотижня проводить наради із керівництвом обласної міліції, прокуратури та Державної продаткової служби, на яких окремим пунктом розглядається питання «впливу на представників Об’єднаної опозиції Черкащини, – поінформував координатор Ради Об’єднаної опозиції Черкащини Леонід Даценко.

- У нас є інформація, що під час цих засідань губернатор дає «накачки» правоохоронним органам Черкащини з приводу того, як змусити опозицію замовкнути. Там не називаються прізвища, а говориться про людей, “які не дають нормально жити черкащанам”. Звучать і назви конкретних бізнес-структур, ЗМІ, – наголосив Леонід Даценко.

Слушність припущень лідера опозиції повністю підтвердив голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

- Я це відчуваю на собі. Зараз тиску з боку правоохоронних органів зазнають підприємства, близькі до моїх родичів. Дійшло вже до того, що різні контролюючі органи не дають спокійно дихати моїй матері, якій вже виповнилось сімдесят п’ять років, – зазначив він.

Про тиск з боку правоохоронних органів заявив і переможець виборів по 194-му виборчому окрузі (Черкаси) Микола Булатецький. Не так давно опозиція робила заяви, і у тому числі на ім’я Президента України Віктора Януковича про те, що голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб відкрито давав вказівки правоохоронним органам переслідувати лідерів опозиції і особисто Миколи Булатецького.

- У цю хвилину у моєму будинку знаходяться представники прокуратури, які перевіряють, чи законно я будуюсь. У пріснопам’ятному виступі Тулуба я, і не тільки я добре впізнав свою особу, на яку губернатор нацьковував прокуратуру. Про всі події, пов’язані із цією перевіркою, будемо повідомляти пресу окремо, – поділився Микола Булатецький і пішов додому спілкуватись із працівниками прокуратури.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

После присоединения Крыма к России, образовалось новое государство - Крыссия.
Граждане будут называться «крыссияне»…
----------------------------------------------
Лавров:
- В Украине действует много вооруженных бандформирований!
- Откуда вы знаете?
- Так мы сами их засылаем…
----------------------------------------------
Если к вам в офис идут люди в масках с дубинками в руках, быстро надевайте маски, берите в руки бейсбольные биты и говорите, что здесь уже занято.

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: