ДЗВІН

Цапом-відбувайлом за незаконні рішення сесія міськради «призначила» майже екс-секретаря Горкуна

DSCF6436Зараз у сесійному залі черкаської міськради розгортається політичний детектив під загальною назвою: «Депутати міськради створюють новий виконком».

Сорок восьме пленарне засідання третьої сесії міськради запам’ятається тим, що під час нього депутати одним махом звільнили весь старий склад виконкому, затвердили новий його склад, відставили з посади секретаря міськради Віктора Горкуна і обрали на його місце нового.

Зі старого складу виконкому у новий перекочував тільки перший заступник міського голови Віктор Беззубенко, який зберігся у міській владі у “недоторканому” вигляді. Зате майже повна ротація у складі виконкому. Замість старих заступників відправленого у відставку мера обрано нових – Бориса Євмину, Павла Карася та Валерія Герасименка. Останнього призначено на посаду керуючого справами міськвиконкому. Всі нові заступники автоматично стали членами виконкому. Також разом із ними, але на громадських засадах (без зарплати) у виконкомі працюватимуть члени виконкому від громадськості. Серед них двоє із «Батьківщини» – Анатолій Бондаренко та Станіслав Овчаренко і двоє безпартійних – Олег Кашко (ЗАТ “Юрія”) та Борис Райков (колишній власник “Азоту”).

На даний час у раді розглядається питання про відставку із посади секретаря міськради Віктора Горкуна, який оголосив на сесії про бажання зняти із себе повноваження. Це питання, а також вибори нового секретаря (на його посаду нова коаліція висунула кандидатуру комуніста Віктора Білоусова) будуть відбуватись у таємному режимі. Як повідомляють наші кореспонденти, що працюють у сесійній залі, добровільну відставку Віктора Горкуна підтримала більшість. Дехто із обранців пояснив, що Горкун захотів позбутись посади, щоб не нести відповідальність за незаконно схвалені рішення про імпічмент мера, відставку виконкому, обрання нового складу виконкому тощо. Однак такої можливості нова коаліція йому не дала, «призначивши» його цапом-відбувайлом. «Горкуна використали і зразу «злили» в унітаз», – зло жартують “Вільні демократи”.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: