ДЗВІН

Торговці дурять черкащан на іграшкових вагах

1375422271_obman-pokupateleyРинки Черкащини, і особливо стихійні, наводнили ваги китайського виробництва. За дослідженнями фахівців «Черкасистандартметрологія» вони не тільки допомагають нечесним базарникам обважувати покупців на 500 грамів а той кілограм, але й потенцйно небезпечні для здоров’я громадян.

За словами  директор ДП «Черкасистандартметрологія» Михайла Ісаєнка, ваги вигтовлено із пластику вторинної переробки, на якому не можна зважувати харчові прордукти. На них немає документів. У кращому разі – інструкція на ламаній російській мові, яка прорпонує подавати претензії на  виробника із провінції Гуанджоу та шматок паперу із мобільним телефоном, який не відповідає. Ціна таких вагів – три долари в базарний день. На відміну від них, нормальні ваги, навіть китайські, коштують не менше 600 гривень.

- Фактично – це не ваги, це іграшки або побутові вагові пристрої: точних показів добитись від них неможливо, вони не відповідають вимогам технічних регламентів ЄС та ДСТУ, не занесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки, допущених до застосування в Україні – тож, фактично, вагами не є, говорять у ДП «Черкасистандартметрологія».

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: