ДЗВІН

Томенко вважає круглий стіл чотирьох президентів політичним “Камеді клабом”

364На думку народного депутата Миколи Томенка, нині Україні потрібний загальнонаціональний круглий стіл, а не політичний “Comedy Club” чи зібрання політичних пенсіонерів.

Про це він заявив сьогодні під час брифінгу у прес-центрі Штабу національного спротиву.

За словами Томенка, ідея проведення загальнонаціонального круглого столу, в принципі, правильна – “після будь-якої війни завжди наступає мир”. Водночас він нагадав, що опозиція вже висловила свої вимоги для формату проведення круглого столу. Мова йде про участь у ньому Президента та його команди, представників опозиції та авторитетних діячів України за участі міжнародних посередників.

“Для початку такого круглого столу необхідно, щоб влада зробила бодай мінімальні кроки назустріч суспільству: відкрила кримінальні справи або поінформувала, як будуть покарані винні у побитті мирних мітингувальників на Євромайдані, та про те, якою буде подальша доля антиєвропейського Уряду Азарова”, – зазначив Микола Томенко.

Поки умов для такого загальнонаціонального круглого столу не створилося, виникають інші ініціативи, зауважив політик.

“Як жартують, колишні президенти, які всі живуть у Кончі-Заспі, могли би там зібратися собі на чаювання і не позиціонувати це як серйозну інституцію, яка буде вирішувати питання долі України. Отож, Україні потрібний загальнонаціональний круглий стіл, а не політичний “Comedy Club” чи зібрання політичних пенсіонерів”, – підсумував Микола Томенко.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Підтримую повністю! Подивіться новини-Ви вражені.. Як це замінити міру запобіжної дії з послідуючою кримінальною відповідальністю для побитих дітей. а де відповідальність виконавців. де звільнення… де відставка ….Це простий обман всіх громадян України..Що це за усмішка у президента… я за справедливий круглий стіл , але не з пенсіонерами-президентами-їх пісочок уже кінчився…

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: