ДЗВІН

Чиновники Черкащини успішно продовжують справу Геббельса, – вважає Микола Томенко

7afc0dba7d_107861Народний депутат, засновник Фонду «Рідна країна» Микола Томенко разом з Іриною Геращенко та іншими народними депутатами звернувся до обласної влади від імені більше 1000 мешканців Золотоніського району щодо неприпустимості перекваліфікування лікувальних закладів в Домантовому та Пальмирі на фельдшерсько-акушерські пункти. Натомість місцеві чиновники не хочуть, не чують і не бачать негативної реакції місцевого населення на такі ініціативи, говорячи, що ніяких негативних звернень від жодної людини не надійшло.

«Золотоніський район не є поодиноким в цій ситуації, оскільки працівники охорони здоров’я та місцеві мешканці в абсолютній більшості проти такої псевдореформи. Натомість чиновники радо інформують Київ, що люди задоволені і щасливі, що не матимуть можливості звернутися до лікарів», – зазначив Микола Томенко.

«До речі, ситуація у ФАПах (а я був не в одному фельдшерсько-акушерському пункті) нагадує заклад після якогось пограбування, оскільки реально у цих ФАПах взагалі немає елементарних медикаментів, щоб допомогти людям», – зауважив депутат.

За його словами, подібний геббельсівський підхід характеризує і ситуацію щодо «турботи про дітей». «Область обвішали біг-бордами про те, що 2013 рік за ініціативою Президента оголошений Роком дитячої творчості. Водночас, не лише в Черкаській області, а і по всій Україні з ініціативи Уряду і Міністерства фінансів максимально «оптимізуються», музичні, образотворчі та спортивні гуртки, а також позашкільна робота», – зазначив Микола Томенко.

«Ми як депутати щоденно намагаємося захищати той чи інший заклад, який сьогодні, в так званий «Рік дитячої творчості», знищують. Тому якщо черкаські чиновники не бачать в очі живих мешканців Черкащини і не спілкуються з ними, то я разом з депутатами організую громадські слухання на місцях, де закриваються лікарні, для того, щоб чиновники побачили реальних живих людей, що незадоволені фактом закриття закладів охорони здоров’я», – пообіцяв Микола Томенко.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: