ДЗВІН

Скільки ж тепер буде коштувати проїзд у Черкасах, якщо у Чернігові він здорожчав… до 2 гривень?

Цікаву арифметичну задачку задає владі на місцях подорожчання енергоносіів і, зокрема, пального.

Відповідно ціни на міжміські та внутрішньо обласні маршрути теж зростатимуть. Про це повідомив голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко, інформує його прес-служба.

1397457143_pdvischennya-v-12-m-z-14.04-1

“Уже є такі області, в яких підняли ціни. Та вони й не можуть залишатися на тому ж рівні, оскільки це буде неефективно і необґрунтовано, – зауважив очільник області. – По суті й у нас окремі перевізники, яких у області близько 80, почали піднімати ціни на свої послуги. Уже впродовж цього тижня ми визначимо остаточну вартість квитків”.

Ткаченко зауважив, що в нашій області ціни на паливно-мастильні матеріали нині дешевші, аніж у інших регіонах України.

“Відбувся ажіотаж, який не врегульований, – наголосив він. – Я звертатимуся з ініціативою до Кабінету Міністрів України для того, щоб все ж таки на державному рівні запровадили контроль за цінами на паливно-мастильні матеріали”.

Між тим, усі як один повідомляють про нові тарифи на перевезення. Так у Чернігові, який не набагато відрізняється від Черкас, вчора ціна на одному з популярних  міських маршрутів… зросла усього до 2 гривень.

Виявляється там ця цифра є економічно обгрунтованою.  Може у Черкасах, де одна з найбільших по країні ціна проїзду у міському транспорті, “економіка” якась інша?

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

В храм заходит хамоватого вида молодой человек, подходит к священнику, бьёт его по щеке и, ехидно улыбаясь, говорит: "А что, отче, сказано ведь, ударили в правую щёку, подставь и левую". Батюшка — бывший мастер спорта по боксу — хуком слева отправляет наглеца в угол храма и кротко произносит: "Сказано также, какой мерою меряете, такой и вам будет отмерено!" Испуганные прихожане: "Что там происходит?" Дьякон важно: "Евангелие толкуют".
----------------------------------------------
Официально. Виктор Янукович-младший заявил, что гиенам из Семьи не по пути с шакалами из ПР
----------------------------------------------
По сообщению достоверного источника в Кремле, готовится указ о награждении Джорджа Оруэлла званием "Герой России" с формулировкой - "За хорошую идею".

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: