ДЗВІН

З точністю до навпаки! “Народні” МВС та СБУ закликають українців здавати зброю

Image 2Вчора увечорі на своїй сторінці у міністр МВС Арсен Аваков оприлюднив спільне з керівником СБУ В. Наливайченком звернення до власників зброї, у якому вони вимагають здати неналежно зареєстровану зброю (на фото зправа).

З наведеними у зверненні причинами щодо необхідності здачі нелегальної зброї можна було б погодитися, якби не кілька “але”!

На нашу думку подібні заклики доречні лише у мирний час, і лише тоді, коли: 

1) у державі належним чином функціонують правоохоронні та силові структури, 2) є прозорий і нетривалий у часі механізм отримання громадянами офіційних дозволів на зброю, 3) є контрольований легальний ринок обігу вогнепальної зброї (мається на увазі не мисливська, а зброя  самозахисту!).

561969_471382566302457_1980311906_n

Але у той час, коли1) триває неприкрита військова агресія іншої держави на землю України, 2) центральні органи влади у Києві відверто не здатні організувати реальний і дієвий супротив окупантам, 3) замість організованого озброєння народу та створення підрозділів територіальної оборони  (народного ополченія!) по всій країні  робляться показушні кроки, як у випадку із створенням Національної гвардії, 4) по усім областям України фактично безперешкодно роз’їжджають сотні проросійських екстрімістів, серед яких є і військові армії окупантів, і відверто кримінальні елементи, 5) міліція на місцях кадрово ослаблена, деморалізована, а той просто саботує виконання своїх обов’язків, цей заклик є виключно шкідливим (якщо не шкідницьким!) і знову таки є лише черговою показухою і робився виключно для “галочки”!

Бо кримінал та екстремісти, які завжди мали зброю, ніколи на подібні майже істеричні заклики не реагували!

завантаження

А єдиний, хто може дослухатися цього звернення, це законослухняний український патріот, що колись знайшов на дідовому горищі, наприклад, старезну рушницю, і бажає бодай із нею захистити свою родину та землю.

І йому наразі здавати ту зброю не варто! Навпаки, ми радимо МВС та СБУ терміново розглянути та запропонувати спрощений правовий механізм швидкої легалізації громадянами усіх тих “стволів”.

Бо інакше, дай Бог щоб ми помилялися, але зустрічати ворога у стін нашого дому ми будемо озброєні лише… власною ненавистю!

Влад Брова
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Абсолютно згоден з автором цієї статті…Мене та мою сім,ю ніхто не взмозі зараз захистити окрім мене самого. Ця влада країну не може захисти від зовнішніх та внутрішніх ворогів, та ще й вимагає від народу, щоб він був (став) беззахисним…Жалкую, що декілька років тому здав свою газову пукалку назад до міліції…Хоча розумію зараз потрібно інше….

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: