ДЗВІН

Регіонали та комуністи прагнуть поділити українців на три касти, – Томенко

tomenkoПроаналізувавши підтримані вчора у Верховній Раді руками так звані законопроекти Олійника-Колесніченка, вимальовується нова модель організації українського суспільства, яка, в разі підписання цих законопроектів та набуття чинності, ділить його на три касти. Так вважає народний депутат Микола Томенко.

За його словами, перша каста – каста недоторканних – на чолі з Президентом, яка визначатиметься особисто Главою держави і складатиметься з числа тих, хто потрапляє до так званої політичної “сім’ї” і на яких не поширюється необхідність виконання законів, постанов чи розпоряджень.

Друга каста – це ті, хто обслуговує касту недоторканних на чолі з Президентом. Згідно з ухваленими вчора законопроектами, до цієї касти належать правоохоронці та судді.

“Решта українських громадян підпадають під третю касту пересічних громадян, завдання яких – працювати на “касту недоторканних” та шанувати, поважати “обслуговуючу касту”. Все інше їм забороняється. Щоправда, пересічних громадян поки що не зобов’язали на законодавчому рівні радісно аплодувати, коли виступає Президент, або плакати, коли трапиться трагічна подія за участі високопосадовців, як це практикується в Північній Кореї. Решта норм так званих законів Колесніченка-Олійника дуже подібні до класичних тоталітарних політичних режимів”, – зазначив Микола Томенко.

Варвара Горова

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: