ДЗВІН

Томенко знає спосіб, як Одаричу повернутися у крісло мера Черкас

DSC_0019Народний депутат Микола Томенко вважає, що екс-мер Черкас Сергій Одарич не має шансів повернутися на посаду. На думку “батьківщинівця”, Одарич має єдиний вихід: перконати діючого президента у власній незамінності для перемоги Януковича на виборах 2015 року.

“Мені здається, він не має шансів повернутися на посаду. Він у непростій ситуації. Але знаєте, як у нас суди працюють: поки від президента не передзвонять і не скажуть, що треба скасувати рішення – нічого не буде. Тому одна логіка – знайти вихід на президента і переконати, що він той професіонал, який допомагатиме Януковичу бути вічним президентом. Думаю, що київські соратники порадили йому саме таку риторику тримати: якщо Одарича знімають, то не буде кому в 2015 році забезпечувати результат, – вважає Микола Томенко. – Хоча, я б нагадав Януковичу безсмертну фразу Одарича про те, що він готовий депутатом Верховної Ради по Черкасах і собаку свою зробити. Поки не вийшло навіть не собаку, а й серйозних людей зробити депутатом. Тому мені здається, що його авторитет в Черкасах – перебільшення, і вибори у 2012 році це показали”.

“Пройшовся” Томенко і по підлабузницькому інтерв’ю Одарича, в якому відставлений черкаський мер добряче “прогнувся” перед Януковичем.

“Можливо, йому хтось порадив, що коли він похвалить Януковича, то суд прийме рішення в його інтересах? В тому інтерв’ю мене подивували дві речі: що в Януковича найбільші професіонали і всі опозиціонери дуже слабкі, а Януковича – сильний і всіх переможе в другому турі”, – здивувався Томенко.

На його думку, Янукович – дуже слабкий у кадрових питаннях глава держави.

“Слабкий” Кучма уже би дві третини губернаторів би вигнав і уряд розігнав би 10 разів. А “сильний” Янукович щось покричить на засіданні уряду – і всі лишаються на своїх посадах. У кадровому питанні такого слабкого президента я ще не бачив в Україні. Наприклад, у Хмельницькій області 90% орендованих озер, річок і ставків належить дружині губернатора і всі про це знають. Удруге створюється комісія й удруге президент погрожує зняттям губернатора, якщо цей факт підтвердиться. Це двічі підтверджується – і губернатор лишається на своїй посаді. Немає жодної резонансної справи, де б президент показав, що він сильна людина в кадровому призначенні. Тому я не знаю, де Одарич знайшов сильного Януковича”, – резюмував Томенко.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: