ДЗВІН

“Регіоналам” муляють вольєри для вовків і зайців в Черкаському зоопарку

513246875Із ініціативою влаштувати фінансову перевірку діяльності КП “Черкаський зоопарк” виступив на сьогоднішньому засіданні сесії Черкаської міської ради “регіонал” Олексій Арсенюк.

“У документах вказано, що тільки на проект виставкового комплексу пішло 120 тисяч гривень. По 35 тисяч гривень вольєри будуємо для вовка чи для зайця!”, – обурив депутат.

Арсенюка підтримав колега по фракції Петро Кучер. Він запропонував час від часу проводити фінансові перевірки всіх комунальних підприємств міста, аби “дати оцінку їх роботі”. Секретар міської ради Віктор Білоусов схвалив пропозицію “регіоналів”, заявивши, що слід створити аудиторську групу для фінансових перевірок комунальних підприємств.

Голосування по зверненню Арсенюка супроводжувалося жвавою метушнею в лавах “вільних демократів”. Як відомо, КП “Черкаський зоопарк” очолює депутат-”вільний демократ” Євген Ван.

У свою чергу Ван повідомив із трибуни міської ради про успіхи роботи зоопарку, висловивши сподівання, що ініціатива Арсенюка щодо фінперевірки не продиктована політичними поглядами.

За словами Вана, учасники Міжнародного семінару Євроазіатської Регіональної Асоціації зоопарків і акваріумів (ЄАРАЗА), який проходив днями в Черкасах, були вражені черкаським зоопарком. Мовляв, за відсутності вливань приватних чи інвестиційних коштів, наш зоопарк на мінімумі показує прекрасний результат.

“ЄАРАЗА визнала наш зоопарк таким, який найбільш динамічно розвивається у Східній Європі, – похвалився Ван. – Дві наші експозиції: “Дивовижний світ тропіків” і “Павільйон змінних експозицій названо кращими”.

Утім, позитив від Вана не вплинув на думку депутатів, які підтримали звернення Олексія Арсенюка.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
2 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Воно не викликає здивування що регіони розпочинаю перевірку зоопарка, тому що їм цікаво чи вдасться прибрати ласий шмат пирога, який їм принесе бабки.

  2. Відповіcти

    О, спочатку їм люди заважали, тепер уже тваринки…Чи хтось уже хоче на території зоопарку новий торгівельно-розважальний комплекс побудувати?

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: