ДЗВІН

КВУ закликає нардепів призначити перевибори на «проблемних округах»

Верховна Рада України давно мала вирішити питання про перевибори на п’яти мажоритарних округах. Таку заяву під час прес-конференції в “Обозревателе” зробив голова правління Комітету виборців України Олександр Черненко, – пише сайт “Вибори в Україні”. На переконання Олександра Черненка ЦВК, визнавши вибори такими, що не відбулись, вичинив протиправно. А Верховна Рада може і повинна негайно «розрулити» ситуацію, призначивши на так званих «проблемних округах» повторні вибори.

- На сьогодні існує два варіанти виходу з ситуації, що склалася: або внесення відповідних змін до Закону про вибори, або прийняття “окремого одноразового закону, який би дав Центральної виборчої комісії право призначити повторні вибори в цих округах – такий проект був внесений до Верховної Ради ще минулого скликання, і він досі не голосується, – зазначив голова КВУ Олександр Черненко і заявив, що «Тематичне звернення до Конституційного суду за роз’ясненнями фактично є навмисним затягуванням процесу, оскільки “КСУ може розглядати це подання нескінченно довго».

Натомість він порекомендував обранцям ухвалити «волюнтаристське рішення». Тобто ухвалити закон про повторні вибори. Інакше проведення виборів в ОВК № № 94, 132, 194, 197, 223 тамтешні виборці можуть і не дочекатись до кінця каденції парламенту нинішнього скликання.

Мирослав Дебич
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: