Нардепи від опозиції мало не вибили двері в кабінет черкаського губернатора (фото)

DSC_0195Сьогодні мало не вибили двері в приймальню черкаського губернатора Сергія Тулуба народні депутати від опозиції, які прийшли до нього на прийом.

Сергій Каплін від “УДАРу” та Володимир Яворівський від “Батьківщини” прибули до Черкас на підтримку опозиційних висуванців на “проблемних” округах Миколи Булатецького(194-ий округ) та Леоніда Даценка (197-ий округ). На прес-конференції за їх участю виникло питання про іспанські дачі Тулуба, тож Каплін, який ініціював низку депутатських звернень щодо закордонної нерухомості черкаського губернатора, подав свіжу ідею – піти до Тулуба на прийом і у присутності журналістів запитати особисто, чи є ті дачі, чи немає.

За п’ятнадцять хвилин нардепи із журналістами вже були біля дверей приймальні Сергія Борисовича. Однак двері туди перед їхнім носом хтось замкнув із середини. Хоч до обідньої перерви було ще півгодини.

“Відчиніть, будь-ласка, згідно із законом народний депутат має право відвідувати будь-яку державну установу”, – почав тарабанити в двері Каплін.

За дверима зробили вигляд, що не чують.

“Я виламаю двері”, – попередив нардеп.

На цю погрозу із своїх кабінетів повискакували директор департаменту ОДА Юрій Тимошенко та заступник Тулуба  Едуард Івакін, клерки ОДА.

“Ви хто, заступник? Ідіть і працюйте у свій кабінет!” – відрізав Каплін спроби Івакіна і Тимошенка перешкодити йому зайти до приймальні губернатора.

У цей час батьківщинівці Максим Поляков та Микола Булатецький почали дзвонити в міліцію, щоб забезпечити можливість депутату зайти в приймальню.

“Може, не дай Бог, там Тулуб повісився, адже робочий час, а приймальня закрита зсередини”, – висловив “стурбованість” Поляков.

“Там режимні роботи йдуть”, – спробував “виправити” ситуацію Івакін.

“А які такі режимні роботи проводить Тулуб із своєю секретаркою у зачиненому кабінеті?” – справедливо уточнили опозиціонери і ще сильніше затарабанили в двері.

Зрештою, до кабінету Тулуба збіглись міліціонери, що охороняють адміністрацію, перелякано принишкли дрібніші клерки, однак кабінет так ніхто і не відчинив, а міліцейський наряд, викликаний по “102″, так і не приїхав.

Тож нардепам нічого не залишалось, як ламати двері. І заповзятливий Каплін вже почав це робити, однак його зупинив, ви не повірите(!), Микола Булатецький! Він сказав, що виламати двері Тулубу до 15 грудня опозиція ще встигне, якщо, звісно, Сергій Борисович дасть їй для цього привід. Принаймні сьогодні його про це попередили…

Тож без втрат “живої сили і техніки” з боку влади депутати залишили адміністрацію, однак пообіцяли повернутись найближчим часом.

Ігор Сичов

DSC_0246 DSC_0243 DSC_0240 DSC_0239 DSC_0238 DSC_0233 DSC_0230 DSC_0215 DSC_0212 DSC_0208 DSC_0199 DSC_0192 DSC_0187 DSC_0173 DSC_0161

18 Лис 13. Опубліковано в Всі новини, Політика, Топ-тема.

Переглянути чи залишити коментар.