ДЗВІН

Прапор Холодного Яру – орієнтир для черкащан у революційному Києві

2102214_39549896Представники Черкащини приймають активну участь у ревоційних подіях у Києві. У координаційному центрі області в Київській міській держадміністрації, де нині штаб, наших земляків близько ста осіб. Про це написав у своєму фейсбуку керівник обласної “Свободи” Юрій Ботнар, який з неділі перебуває у столиці.

“Сьогодні був солодко напружений день. Занесли дві “Газелі” води, через що я тепер не люблю словосполучення “Воду у бокові двері до столів з їжею”. Сказав це речення більше 400 разів за годину)) Принесли кілька мішків вживаних будівельних касок. Уманчани постаралися, за що їм подяка  А взагалі весь рух почали підтримувати кияни та й українці з інших регіонів. Масово. Несуть їжу, теплі речі, одяг, ліки, ковдри тощо. Пропонують нічліг. А це запорука перемог”, – написав Ботнар у соцімережі.

Сьогодні мітиннувальники пікетують Верховну Раду.

“Є два варіанти розвитку подій – або регіонали зливаються і здають Януковича або ми маємо примусити їх це зробити, – міркує “свободівець”. – Принагідно нагадаю про те, що присутність кожного з Вас тут дуже навіть доречна. Черкащани все прибувають. Тих, що зголосилися до координаційного центру Черкащини в КМДА – близько ста. Люди від’їжджають, але більше приїжджає. Розгортатимемо мобілізаційну кампанію на Черкащині, організовуємо на основі місцевих свободівських організацій мобілізаційні пункти. Хто збирається сюди їхати і долучатися до черкащан у Києві на революційних подіях – нас можна знайти в будівлі Київради. Орієнтир – прапор Холодного Яру”.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: