ДЗВІН

Черкаських патріотів обробляють у міліції, щоб вони не їхали до Холодного Яру

DSCF9735Бурхлива реакція українських патріотичних кіл на те, що голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб дав вказівку не пропускати патріотів до Холодного Яру 20 – 21 квітня, примусила очільника області обрати іншу тактику.

З одного боку, якби не годиться зривати вшанування на честь Гетьмана України Богдана Хмельницького, козацьких отаманів Максима Залізняка та Василя Чучупака, але, з іншого боку, цей захід проводить опозиція, та ще на території, за яку він відповідає перед Партією регіонів.

Тож Сергій Тулуб ухвалив, на його думку, “соломонове рішення”, дав добро на участь у заходах керівникам Чигиринського району, на території якого відбудеться народне свято, але наказав керівникам інших районів Черкащини за допомогою міліції таки не допускати автобуси з українськими паломниками до Холодного Яру. Про це “Дзвону” повідомив один із організаторів заходів Роман Коваль.

“На співбесіди в міліцію викликаються керівники українських організацій, зокрема в Кам’янці до міліції запросили керівників Кам’янської ВО “Свободи” Сергія Воронова та отамана місцевої козацької організації Олександра Зайцева. Міліція здійснює тиск не тільки на тих, хто хоче взяти участь у вшануваннях борців за волю України, але й на автоперевізників. За словами Сергія Воронова, активісти ВО “Свободи” отримали низку відмов від приватних автоперевізників, яких залякала черкаська влада. Міліція попередила, що блокуватиме рух, принаймні на дорозі на Грушківку, через яку планують добиратися паломники”, – розповів Роман Коваль.

У зв’язку з такою протидією влади, він попросив усіх прочан фіксувати на камери та фотоапарати всі спроби офіційних осіб перешкоджати вільному волевиявленню громадян. Він також звернувся до черкаських журналістів з проханням якомога ширше висвітлити ці спроби.

“Україна має знати правду про дії черкаської влади”, – додав Коваль.

Нагадаємо, що практика забороняти автоперевізникам возити на заходи опозиції активістів з районів Черкащини та виставляти кордони ДАІ, стала звичною у нас в області. В останнє таке відбувалось тиждень тому, коли черкаські свободівці виїжджали на підтримку акції “Вставай Україно!” до Харкова. Одначе усі перешкоди призвели лише до того, що до Харкова поїхало ще більше людей, ніж передбачалось спочатку.

Тетяна Воронцова

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: