ДЗВІН

Олійник зізнався в державному злочині

B8CF6F99-3B04-4C47-8076-C0136D7772CE_mw1024_n_sРегіонал Володимир Олійник зізнався в державному злочині – фальсифікації голосування за «закони тоталітаризму» від 16 січня. Причому, ця фальстифікація триває досі, уже після «вступу» цих «законів» у дію.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав політичний експерт Олександр Палій,

«У ПР ще «оформляють підписи» за «диктаторські закони». Фракція Партії регіонів досі не зібрала всіх підписів на підтвердження прийняття скандальних законів, які «голосувались» 16 січня в Раді «руками», – зазначив він.

«Як заявив в коментарі Тиждень.ua депутат фракції ПР Володимир Олійник, наразі «підписи оформляються». Підписи зараз оформляються, будуть здані. І скажу вам, що той останній підпис, який я зберу, це буде підпис Малишева, який лежить сьогодні в лікарні, безпідставно побитий депутатом від «Батьківщини» на робочому місці. І якщо хтось думає, що я зараз побіжу в лікарню: дайте підпис, то ви помиляєтесь, оскільки це не передбачено процедурою, а йде як додаткове підтвердження. Я цей підпис зберу – думаю на тому тижні…», – цитує Олександр Палій регіонала.

З його слів, Олійник також прокоментував фотографію, поширену у соцмережі Facebook, де видно, що за один із законопроектів підняті не більше 150 рук: «Всі ці нарахування по фотографіях мене не цікавлять… Мене цікавить, перш за все, що заяв від депутатів, що вони відмовляються, немає».

«Тобто, Олійник фактично визнав, що його не цікавить реальне голосування у Верховній Раді», – підкреслює експерт.

Палій цитує статтю 84 Констиуції України: «Рішення Верховної Ради України приймаються виключно на її пленарних засіданнях шляхом голосування. Голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто».

«Тобто ніякі принесені підписи абсолютно нічого не означають. На пленарному засіданні не було голосування не те що 235, а навіть 226 депутатів. Спроба ввести ці закони в дію – пряма узурпація влади», – резюмує політичний експерт.

Нагадаємо, автор скандальновідомого закону щодо наклепу й екстремізму, який розкритикували ЗМІ і представники ЄC, регіонал Володимир Олійник підтвердив, що не рахував підняті руки під час голосування у ВР.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: