ДЗВІН

Олександра Кужель: «Це не влада – це шакаляча зграя»

DSC_0060Азаров лякає українців закриттям заводів і скороченням робочих місць. Адже за аргументами уряду такими будуть наслідки підписання Україною угоди із ЄС. Це категорично спростовує депутат парламенту Олександра Кужель.

- У якого сірка Азаров очі позичав, коли таке говорив? Знаєте, що за ці три роки їх царювання зупинено практично всі підприємства, – поставила питання депутатка і почала наводити свої аргументи. Так, з її слів, стоять всі феросплавні заводи. Стоять тому, що пан Ахметов продає за кордон електроенергію дешевше, ніж в Україні. І феросплавні заводи стали неконкурентними. Зупинився хімзавод у Черкасах, бо Фірташ зупинив всі хімічні заводи, які йому належать. І влада йому за це подякувала – віддала запоріжський титано-магнієвий комбінат.

Зупинився і запоріжський алюмінієвий комбінат. «Запоріжсталь» оголосила про скорочення. Луганський тепловоз комбінат віддали росіянам. А ті вирізали обладнання і зупинили завод. Вирізали за останні роки багато підприємств Луганщини. Зупинено в країні шахти. Зупинено все. Та про який вони митний союз каже влада? – Дивується депутат, і розповідає про те, що всі із партії регіонів, що мають бізнес, перевели його в інші країни: в Африку, Арабські емірати. Бо розуміють, що тут тримати його не можна.

- Прем’єр розказував, що за ті 36 мільярдів запозичень вони багато збудували. Наприклад аеропорти. А ви знаєте, що аеропорти вони збираються віддати у концесію у приватні руки. Гарний бізнес. Правда ж? На державні гроші збудували і тут же вкрали. Це не влада – це шакаляча зграя, яка не розглядає українську державу не інакше як поле для розкрадання – підсумовує Олександра Кужель.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: