ДЗВІН

Щойноспечений «опозиціонер» Одарич вимагає відставки Тулуба і Дернового

IMG_9208Сьогодні, у понеділок раніше лояльний до губернатора Черкащини Сергія Тулуба міський голова Черкас Сергій Одарич різко змінив окрас. Тепер він вважає що Сергій Тулуб недостойний обіймати посаду голови Черкаської облдержадміністрації. Причина мерського гніву на губернатора – недавня спроба відправити у відставку виконком Черкас, у якій активну участь взяли депутати-регіонали.

Міський голова вважає, що проти нього і членів його команди влада, очолювана Тулубом вчиняє адміністративний і кримінальний тиск. Спілкуючись із журналістами Сергій Одарич прокоментував кілька кримінальних проваджень, відкритих проти міських чиновників та депутатів міськради із числа його соратників.

- Не повинен такий діяч як Сергій Тулуб очолювати черкаську область. Не повинен такий діяч, як Валерій Дерновий очолювати черкаську міліцію. Йому навіть Мукачево забагато. Тому я докладу всіх зусиль, щоб цих двох людей не було в Черкасах, – сьогодні під час терміново скликаного брифінгу заявив мер Черкас Сергій Одарич. Він запевнив, що на цьому тижні підготує та направить особисте звернення до Президента України Віктора Януковича із проханням звільнити Сергія Тулуба із займаної посади.

- Я наведу достатньо аргументів для того, щоб Президент прийняв це кадрове рішення, – запевнив мер.

А ще зовсім недавно щойно спечений «опозиціонер» Одарич плідно співпрацював із губернатором. Пригадується, що на догоду губернатору міська влада, очолювана псевдо-опозиціонером Одаричем віддала Соборну площу в оперативне керування облради. Що істотно зменшило можливості справжнім опозиційним силам організовувати протестні публічні акції.

На догоду регіоналу-губернатору виконком Черкаської міської ради ухвалив рішення, що суперечить Конституції України і яким змусив організаторів акції в обов’язковому порядку погоджувати проведення мітингу із тим, у чиєму оперативному керування знаходиться площа. По великому рахунку, Одарич співпрацював із «біло-блакитним» губернатором так само, як до цього із «помаранчевим» Черевком. На догоду останньому за мовчазної згоди Одарича із центральної площі міста було прибрано пам’ятник «вождю світового пролетаріату» (хоч щось корисне зробив, і то не із власної волі).

Донедавна вільним демократам Одарича не заважало разом із депутатами від Партії регіонів «дерибанити» черкаську міську землю та власність.

Псевдо-опозиціонер Одарич почав робити нападки на нинішню владу не тоді, коли порушувались права черкащан, а тільки після того, як під ним захитався трон мера. Не мале значення має і той факт, що Одарич і його патрон – столичний олігарх Бродський давно зметикували, що бути з владою зараз не модно, а й навіть небезпечно. А от перебування у перших рядах опозиціонерів

здатні забезпечити непогані преференції у найближчому майбутньому. Так, гляди, і власну персону у владному кріслі зберегти вдасться. Із опозицією нині вигідніше, ніж із владою.

Ворожа до губернатора заява мера Черкас Сергія Одарича уособлює початок нового періоду у діяльності Одарича. Тепер йому (і Бродському) дуже треба йти в опозицію.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: