ДЗВІН

«На кого працює техніка ЧЕЛУАШ?» – цікавляться депутати

ajaxfileupload_d1ddbac2_mdВідверто брехав журналістам перший заступник міського голови Віктор Беззубенко, відповідаючи на запитання про оренду техніки комунального підприємства «Черкаське лінійно-експлуатаційне управління автошляхів». Про те, що техніку ЧЕЛУАШ експлуатують приватні фірми, взявши у оренду, давно чули навіть пересічні городяни, далекі від «теми». А ті, хто був у «темі», навіть повідомляли журналістам про те, що тендери на ремонт доріг у Черкасах дивним чином повигравали приватні фірми, які не мали власної техніки і виконували взяті на себе зобов’язання перед містом, орендувавши техніку ЧЕЛУАШ. Всіх дивувала ситуація, при якій замовлення за гроші із міської скарбниці виконують приватники, використовуючи техніку міського комунального підприємства, а саме підприємство сидить на бобах і накопичує борги.

І при мерові Сергієві Одаричу і при в.о. мера Черкас Вікторі Білоусову Віктор Беззубенко на запитання журналістів брехав. Він облудливо запевняв, що техніка ЧЕЛУАШ – «рухлядь», яка тільки у металобрухт і годиться. Тож ніхто її в оренду не брав.

Правда випливла після «двірцевого перевороту», за яким Одарича відправили у відставку. Зараз ситуація виглядає ще парадоксальніше. У ЧЕЛУАШ купують оскол асфальту, але відвантажити його підприємство не може, бо вся техніка здана в оренду приватним фірмам.

«Чому ми віддали комусь наше майно та хто сьогодні заробляє на ньому гроші? Адже якби ця техніка була збитковою, ніхто не взяв би її в оренду. І сьогодні цю, взяту у нас, техніку, нам пропонуватимуть у оренду, уже за більші гроші. Це називається «досить, тату, торгувать, бо нема чим здачі давать…», – обурюються депутати Черкаської міськради, обіцяючи дослідити проблему і докорінно змінити ситуацію.

Можливо й дійсно нова міська влада наведе лад. Але Віктор Беззубенко за брехню точно не відповість. На одній із прес-конференцій на запитання журналістів про брехню Беззубенка, в.о. мера Черкас Віктор Білоусов недвозначно натякнув, що брехливий «зам» його цілком влаштовує.

Дмитро Чонка
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: