ДЗВІН

На Черкащині стало на два мільйонери більше

1328802458_214472За підсумками цьогорічної кампанії декларування доходів та майнового стану черкасцями подано до Державної податкової інспекції у м. Черкасах 3567 декларацій на загальну суму понад 4 млн. грн. Правом на застосування податкової знижки скористалось 2302 громадянина, яким підлягає до повернення понад 2,2 млн.грн. сплаченого податку, повідомляє прес-служба відомства.

Майже третю частину, або близько 1,1 млн.грн. задекларували «мільйонери», яких в Черкасах, за даними інспекції, налічується 16 громадян, тоді як за минулий рік їх було 14.

Нагадаємо, деклараційна кампанія за підсумками 2012 року розпочалася з 1 січня 2013 року та завершилася 1 травня 2013 року. Річні декларації про майновий стан і доходи зобов’язані були подати громадяни, які торік отримували заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами від двох або більше податкових агентів в сумі понад 128 760 грн., які минулого року успадкували майно, отримали інвестиційний прибуток та надавали майно в оренду. Громадяни, які подали декларацію про майновий стан і доходи за 2012 рік до 1 травня та зазначили в ній до сплати відповідні суми податку на доходи фізичних осіб, повинні сплатити його до 1 серпня 2013 року.

Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Ага. Стало на 2 мільйонера більше, і на тисячу жебраків більше теж….

Залиште свій коментар

Жартома :-)

В храм заходит хамоватого вида молодой человек, подходит к священнику, бьёт его по щеке и, ехидно улыбаясь, говорит: "А что, отче, сказано ведь, ударили в правую щёку, подставь и левую". Батюшка — бывший мастер спорта по боксу — хуком слева отправляет наглеца в угол храма и кротко произносит: "Сказано также, какой мерою меряете, такой и вам будет отмерено!" Испуганные прихожане: "Что там происходит?" Дьякон важно: "Евангелие толкуют".
----------------------------------------------
Официально. Виктор Янукович-младший заявил, что гиенам из Семьи не по пути с шакалами из ПР
----------------------------------------------
По сообщению достоверного источника в Кремле, готовится указ о награждении Джорджа Оруэлла званием "Герой России" с формулировкой - "За хорошую идею".

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: