ДЗВІН

Міністр культури не знає, з ким говорити з приводу призначення директорки філармонії у Черкасах

700711Міністр культури Леонід Новохатько з’ясує з головою Черкаської державної адміністрації Сергія Тулуба обставини призначення 23-річної Ольги Сисоєвої виконувачем обов’язків директора міської філармонії, повідомляє “Укрінформ”.

«Призначення на такі посади не залежить від Міністерства культури, вони утримуються коштами місцевих бюджетів, і накази на призначення таких осіб робляться на місці. В будь-якому разі, я сьогодні буду мати розмову з Тулубом, бо мене така позиція здивувала, і я б хотів почути аргументацію», – сказав він.

За словами міністра, поки що він не мав можливості з’ясувати обставини.

Нагадаємо, у вівторок у пресі з’явилася інформація про призначення 23-річного депутата Черкаської міської ради Ольги Сисоєвої виконувачем обов’язків директора міської філармонії. При цьому дівчина не має ані відповідної освіти, ані стажу роботи для подібного призначення.

Однак велике питання і до міністра культури, який чомусь не вкурсі, що подібні призначення відбуваються через обласну раду, тож “мати розмову” він повинен не з Тулубом, а з головою облради Черняком. Можливо, якщо міністр подзвонить за адресою, то Сисоєва перестане бути в.о. директорки філармонії, бо її призначення – суцільні порушення.

Поділитися цією новиною з друзями

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: