ДЗВІН

Йдемо до аукціонів з продажу депутатських мандатів, – Томенко

1337183803_1257972244_aukcionУкраїна йде до виборчої системи, де з аукціону можна купити депутатський мандат. Про це заявив народний депутат Микола Томенко, коментуючи довибори до Верховної Ради у п’яти округах.

За версією політика, з огляду на перебіг виборів 15 грудня варто було б подумати про аукціон, де би окружні виборчі комісії оголошували конкурс на найоптимальнішого кандидата, що запропонував би найбільшу суму коштів, з якою треба було би зробити виплати місцевій владі, місцевим правоохоронним органам, місцевим судам, а також, виходячи з чинного законодавства, роздати кожному виборцю суму, не меншу за ту, що роздавалася на попередніх виборах. Скажімо, 200-300 грн на людину. Таким чином, виплативши відповідні суми, цей кандидат був би проголошений народним депутатом, і не треба було би кілька місяців мучити людей та організовувати складні схеми роздачі грошей.

“Це, звичайно, – з галузі політичної сатири чи футурології. Але сьогодні цілком очевидно, що поки Україна – бідна, корумпована держава, мажоритарні вибори до Верховної Ради – це, здебільшого, аукціони з продажу мажоритарних мандатів найбагатшим людям, що співпрацюють з владою. Адже голови ОДА шукають відповідних багатих людей, що можуть “вписатися” у певний кошторис роздачі грошей”, – зазначив Томенко.

На його думку, заборона так званої “благодійної допомоги” під час виборчої кампанії і введення пропорційної системи виборів з відкритими списками може радикально змінити ситуацію від прямої купівлі депутатських мандатів у мажоритарних округах.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: