ДЗВІН

Микола Томенко: «Наші кандидати були обрані народними депутатами і потребують лише правової легітимізації»

7afc0dba7d_107861“Для нас принципово важливо під час перевиборів забезпечити демократичний перебіг виборчого процесу, адекватний підрахунок голосів і, найважливіше, – можливість усіх мешканців Черкащини проголосувати, – заявив в ефірі ТРК “Рось” депутат ВР, куратор Черкащини від “Батьківщини” Микола Томенко. – Виходячи з цього, ми вважаємо, що найоптимальнішою датою проведення виборів є жовтень, натомість вибори у серпні є шкідливими для волевиявлення громадян”.

За словами нардепа, принцип, який опозиція буде застосовувати, – це визнання опозиційних кандидатів як таких, що де-факто були обрані народними депутатами і потребують лише правової легітимізації як депутати. “Виходячи з цього, у нас не ведеться дискусія стосовно інших кандидатів у цих округах. Ми максимально координуватимемо дії усіх опозиційних політичних партій, зокрема, «Батьківщини», «УДАРУ», «Свободи», щоб забезпечити демократичний перебіг виборчої кампанії та законний підрахунок голосів”, – зазначив Томенко.

Що стосується влади, вважає народний обранець,то зараз важко казати, як вона буде діяти на перевиборах у цих п’яти округах. Цілком зрозуміло, що Президент, як завжди, покладе відповідальність за проведення виборчої кампанії на голів обласних адміністрацій, і ними вже буде визначатися, як у Черкаському, Миколаївському чи Київському окрузі забезпечити перемогу. У деяких випадках, очевидно, самі голови ОДА будуть брати участь у виборчій кампанії, в деяких вони будуть шукати кандидатів.

“Не здивуюся, якщо в окрузі Леоніда Даценка (№197) буде змінено кандидата від влади і там буде знайдена кандидатура когось із «заїжджих» мільярдерів для того, щоб фінансово «проінвестувати» виборця і таким чином забезпечити потрібний владі результат. А потім цей кандидат, як у випадку Володимира Зубика чи Валентина Ничипоренка (кандидатів, які йшли шляхом самовисування), перейде у фракцію Партії Регіонів”, – сказав Томенко.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: