ДЗВІН

Фірташ та Янукович – на грані війни

FirtashДмитро Фірташ вже не цікавий Януковичу, тому що час газових спекуляцій з „Газпромом” пройшов, а Фірташу не цікавий Віктор Янукович, тому що він тепер вкладає гроші в більш перспективного Віталія Кличка.

Українські ЗМІ рясніють повідомленнями про сварку Віктора Януковича з одним з його головних спонсорів – газовим олігархом Дмитром Фірташем. Журналіст видання „Новий регіон” запитав київських експертів, що їм відомо про конфлікт.

Тарас Березовець, політолог:

«Є всі ознаки підготовки до президентської кампанії Фірташем, який буде робити ставку не на Януковича. Вони на лице. Мої джерела стверджують, що Віталій Захарченко або Олег Ларін на початку вересня змінять Сергія Льовочкіна – людину Фірташа – на посаді глави адміністрації президента. Конфлікт по лінії адміністрації – на піковій стадії. Сам Льовочкін вже два тижні не спілкується з Януковичем навіть у телефонному режимі. Немає нічого дивного, що Кличко буде балотуватися на президентських виборах. Він про це заявив відкрито зараз, хоча це зрозуміло було і раніше. Але шанси Кличка дуже спірні. Він як «Хюндай», котрий красивий, новий, але ламається кожні п’ять метрів. Йому потрібно змінювати команду, вона точно не приведе його до президентської перемоги».

Вадим Карасьов, політолог:

«Очевидно, що охолодження Сім’ї до Фірташа пов’язане з тим, що його підозрюють у відсутності повної і беззастережної лояльності до Сім’ї, Януковича. Підозрюють і в тому, що він проводить кампанію з розширення своїх активів, починаючи з медійних, закінчуючи ринком добрив. Останні стануть в перспективі ключовими в ставках бізнес і політичних еліт в такій прибутковій сфері як АПК, цей актив буде приносити дуже великі дивіденди. Враховуючи що він ще і не донецький, це теж вносить значну лепту в посилення підозри щодо Фірташа. Я не виключаю, що про всяк випадок Кличко ним розглядається як резервний варіант на майбутніх президентських виборах. Тим більше, що 2015 роком нічого не закінчується. Потім від розстановки сил залежатиме ім’я прем’єра, склад Кабміну і вплив у парламенті. Фірташ може розраховувати на Кличка як на перспективного політика нового покоління».

Віктор Небоженко, політолог:

«Фірташ потрапив у ситуацію структурного конфлікту. Він відповідав за всі корупційні газові схеми з Росією. Але Сім’я почала працювати з Заходом. Тому одночасно така співпраця Сім’ї з Європою і Фірташа з Росією неможлива без проблем для Фірташа. Проблема в тому, що Фірташ не зможе тепер вести таємні справи з «Газпромом» і одночасно грати з Сім’єю проти «Газпрому» разом з Європою. Сім’я робить ставку на Захід. Тому віддалення Фірташа неминуче. Фірташ потрапив у складну ситуацію. Якщо так далі піде, то йому доведеться дуже складно. Час газових спекуляцій відходить, тому Фірташ або виїде в Швейцарію, або буде вкладати десятки мільйонів в нового політика. Так, це може бути Кличко. Але в Кличка буде вкладати не тільки Фірташ. І в цьому теж трагедія Фірташа».

Поділитися цією новиною з друзями
4 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
 1. Відповіcти

  Социальная усталость населения , сопровождающаяся моральным разочарованием опозиционными лидерами , плюс физический страх потери власть имущих вот главные критерии , которые угрожают потерей Независимости Украины .Когда буксуют общественные манипуляции ,когда выбор ТС или ЕС приобрел
  форму экономического маневрирования ,когда фашизм и антисимитизм
  используется , как метод политической борьбы ,когда Украинский народ не
  может вкушать плоды самореализации вывод один – Новый грабеж , Новая
  революция .Я – Казак . Я – ХоХоL

 2. Відповіcти

  Неужели настало то вожделенное время, когда они начнут грызть уже глотки друг другу, как собаки в яме? хоть наша страна и получила мощнейшую из экономик в Европе от совка, но и она не безразмерна – разворовав все до предела, они начинают отбирать кусок друг у друга.Предполагается интересное зрелище, панове! Это самое удобное время из за глотку, они становятся уязвимы

 3. Відповіcти

  В нашій країні вибори – це лише ілюзія, що владу обирають українці. Насправді владу обирають олігархи, змінюючи періодично регів та помаранчевих – в залежності від того, хто з них на даний момент є більш корисним і зможе принести більше вигоди своїм господарям.

  • Влад Брова
   Відповіcти

   Брехня! Владу олігархів стверджують саме українці, які за 200-300 гривень продають свій голос і майбутнє для власних дітей цим жирним клопам… А потім чекають чергового месію…Кожен народ має те, на що заслуговує!

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: