ДЗВІН

Чи забезпечить міліція чесні вибори?

07608371
На минулому тижні Черкаською платформою громадського руху ЧЕСНО було проведено засідання круглого столу в Черкасах, присвяченого прийдешнім довиборам до Верховної ради по “проблемним” округам №194 та 197. Про це є публікації на нашому сайті. Також сюжет з круглого столу був показаний і в місцевих теленовинах по двох каналах – ОДТРК “Рось” та телеканалом “Вікка”.
Як повідомлялося, взяти участь у засіданні круглого столу в числі гостей були запрошені і представники обласного УМВС, аби присутні могли заслухали, як правоохоронні органи беруться забезпечити законність, правопорядок та чесність під час виборів, які призначені на 15 грудня.
На захід представники УМВС не з’явилися, про що було повідомлено під час його проведення.
Чи не найоперативніш про “часниківський” захід відреагував черкаський сайт “Прочерк”, де в декількох дописах було висвітлено роботу круглого столу. Перший матеріал на цьому сайті було викладено о 14-00, через годину по закінченню засідання.

6 “Беркут” незаконно вилучає протоколи з ОВК №197 у Каневі.

І ось що цікаво! О 14-15 раптом задзвонив мій мобільник. Привітався зі мною й представився – Володимир Іващенко. Я не запам’ятав, яку він займає посаду нині, але знаю, що донедавна він був начальником управління громадської безпеки УМВС у Черкаській області (можливо, ним є і подосі). І повідомив, мовляв, ви нас запрошували на свій круглий стіл. Я відповів, що запрошували на 11-00. На що п. Володимир пояснив, що саме у цей час в обласному УМВС зазвичай відбувається селекторна нарада яку проводить очільник МВС В.Захарченко. І запропонував надалі запрошувати їх на заходи, які проводитиме ЧЕСНО в Черкасах, у яких вони з задоволенням візьмуть участь. Я подякував і попрощався. Не став говорити йому, що лист-запрошення було навіть не надіслано, а занесено мною власноруч (та власноніж))) до УМВС за декілька днів до заходу. В листі було вказано номери телефонів, по яких можна було оперативно зв’язатися і повідомити про реакцію на запрошення.
Звісно, ніхто в міліцейському управлінні області не сподівався, що захід буде проведено на гідному рівні і отримає такий розголос. Тому ніхто й не збирався туди прийти. Тож і не прийшли…
Аж ось така реакція в ЗМІ! Спіймали облизня очільники правоохоронних органів Черкащини і змалювалися красивою міною при відповідній грі…
Як гадаєте, надалі на запрошення відреагують?

Поділитися цією новиною з друзями
6 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
 1. Відповіcти

  Кто-то уже заранее накаляет обстановку. Уже и виноватых придумали – милицию.

  • Відповіcти

   Вони дійсно вині в тому що робили безпорядок в ОВК в Каневі та Черкасах.Я памятаю як міліція відмовилась забеспечити транспортування бюлетнів до ЦВК від Черкас, коли 2 депутати ВР везли разом з Булатецьким до Києва їх ризикуючи своїм життям.

   • Відповіcти

    І при цьому порушували закон… бо він чітко регламетнує, хто має право перевозити виборчу документацію, а хто ні…

    • Відповіcти

     Ну так, а “Беркут”, вилучаючи вночі протоколи з ОВК закон не порушив…

     • Беркут выполнял постановление суда, что ОБЯЗАН делать по закону.

     • to: Василий

      Помнится в истории уже это было – “мы выполняли приказ”… Не напомните кем отдавались эти приказы и чем это кончилось для исполнителей… Преступный приказ (ведь закон чётко определяет ГДЕ И КАК хранится ПЕЧАТЬ ОВК, а ОМОН вместе с преступником Максом “Бешеным” – ПОХИТИЛИ печать ВМЕСТЕ с бюлетенями!) честные офицеры НЕ ВЫПОЛНЯЮТ… Стреляться не нужно, а заяву про отставку положить можно… Засцал ОМОН. Он только бабок и безоружных демонстрантов разгонять годен… Позорище!

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: