ДЗВІН

У Черкаську мерію таки запхнуть Влізла “губернаторським смотрящим”?

36dba16c8072788a4f24dbed374040c7_0Серйозні перетасовки в керівництві Черкас найближчими тижнями передрікає екс-мер Сергій Одарич. За його інформацією, першого заступника міського голови Віктора Беззубенка “підуть” з посади, а в його крісло посадять колишнього очільника Черкаського району і “праву руку” губернатора Тулуба Євгена Влізла.

“Беззубенко дуже заважає нашим опонентам, бо, при всіх його плюсах-мінусах, однозначно не налаштований на дерибан, на крадіжку грошей, на “вимивання” їх з бюджету. А такі люди сьогодні там не потрібні. До таких людей належить Андрій Наумчук, йому просто не можливо працювати. Місто хочуть розділити по сферах: Отрешко – свій шматок, Дядченко – свій, Мельніков – свій, Гудзенко… Про єдину стратегію розвитку містом чи про управління містом не йдеться. Кожен починає копатися в своєму городі і намагається заробити”, – сказав Одарич.

Він також повідомив, що на посаду “земельного заступника” міського голови претендує Микола Стрижак.

Що ж до майбутнього ще одного заступника мера, Павла Карася, чиєї відставки добивається депутат міської ради “регіонал” Олексій Арсенюк, то Одарич припустив, що Павлу Миколайовичу навряд чи втриматися на посаді.

“Карась створив багато шуму-галасу, а ефективність його роботи доволі низька. Багато речей просто зависли і не реалізовуються. Ті самі світлофори чи ремонт доріг. Ями ростуть, ямкового ремонту не помітно, я вже мовчу про капітальний, який просто зупинився. Це при тому, що цей рік був найкращим за останні сім в плані бюджету. Таких райських умов не було ніколи, на кінець квітня на рахунках лежало 52 млн. грн. “живих” коштів, які можна було освоїти, і були зроблені проекти, проведені тендери, – погорював Сергій Олегович. – Але, з іншого боку, хто ефективніший? Кого зараз ця команда може призначити?”.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Влізло влізло до корита, я взагалі не здивований що пана влізло призначать “губернаторським смотрящим” над містом черкаси. Я обурений що наше місто залишилось без керівника, яким не був Одарич але він був обраний жителями міста. Я взагалі не за Одарича але те що вони зробили вони наплювали на вибір громади.

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: