ДЗВІН

Оцінкою діяльності Жуковської вже почали займатися народні депутати

hqdefaultМикола Булатецький не вважає Олександра Радуцького й Валентину Жуковську своїми конкурентами на виборах 15 грудня до Верховної Ради по 194 округу. Опозиціонер має чітку мету – перемогти опонентів із іще більшим результатом, ніж у 2012 році, сподіваючись на підтримку більш ніж 50% черкащан.

“Радуцький не є ні важливим конкурентом, ні небезпекою для мене. Але зрозуміло, що Радуцький може “потягнути” якийсь відсоток. Жуковська для мене теж не конкурент. Що б вона не робила, що б не купляла, я знаю настрої черкащан. Вони розуміють, заради кого і хто сфальшував вибори, хто принизив їх. Тому черкащани не будуть за неї голосувать, щоб там не було, – впевнений Булатецький. – Хай компанія Фірташа покладе в міську скарбницю 100 мільйонів, бо не буде ця кандидатша робить щось після закінчення виборів. Тільки обдеруть черкащан “як липку” вчергове”.

Тим більше, стверджує Микола Іванович, що до діяльності ПАТ “Азот”, де почесно президенствує пані Жуковська, в черкащан накопилося вже чимало претензій. Приміром, вже два роки, якраз після її приходу в “Азот”, як на підприємстві припинили платити дивіденди акціонерам. Фактично, піар Валентини Борисівни і передвиборчі подарунки оплачуються з кишень людей, які роками працювали в ризикових для життя і здоров’я умовах. Не забуваймо і про вплив хімічного гігінта на екологію і здоров’я черкащан. За даними Булатецького, Черкаси посідають шосте місце в Україні з забрудненості.

“Створено групу з народних депутатів, яка дасть оцінку діяльності і компанії Фірташа, і самій пані Жуковській. Для цього є досить підстав. У нас є про що говорити”, – підсумував Микола Іванович.

Варвара Горова
Поділитися цією новиною з друзями
1 усього коментарів до цього дописуПоказати ваші
  1. Відповіcти

    Давно потрібно дати оцінку діяльності пані Жу і пану Фі стосовно того що вони роблять з черкасами і його мешканцями

Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: