ДЗВІН

Єдиний шлях до змін у країні – це об’єднання наших партій

Конференція обласного осередку політичної партії “Фронт змін” відбулася днями в Черкасах. Партійці обирали делегатів на всеукраїнський з’їзд 14 червня, де розглядатимуть питання об’єднання партій “Фронт змін” і ВО “Батьківщина”.

Зважаючи на те, що на з’їзді мають бути присутні по два представника від територіальної організації, черкаські “фронтзмінівці” прийняли рішення делегувати на захід мене, як голову обласної організації, депутата облради та лідера “Фронту змін” Умані, депутата міськради Максима Полякова.

Опісля на нараді учасники конференції обговорили майбутнє об’єднання опозиційних політичних сил – “Фронту змін” і ВО “Батьківщина”.

У першу чергу, я підвела підсумки тривалої роботи “Фронту змін” в області і подякувала лідерам місцевих організацій, членам ради та однопартійцям за активну діяльність, участь у всеукраїнських заходах (“Вставай, Україно!”, “Україна без Януковича” та інших). Відзначила також один із кращих результатів, які зайняла Об’єднана опозиція на парламентських виборах 2012 року на Черкащині в загальноукраїнському розрізі.

За роки діяльності партійна організація побудувала структуру у 26 районах і містах області. В кожному районі є своя партійна інфраструктура, працюють приймальні, депутати проводять прийом. Працювали виїзні громадські приймальні, де депутати могли отримати завдання і пропозиції від черкащан. “Фронт змін” активно брав участь у вирішенні багатьох проблем громади. Ми відстоювали фунціонування шкіл (с.Федюківка на Лисянщині) та дитячих садків (Звенигородка), виступали проти закриття лікарень (Канівський, Золотоніський, Кам’янський райони), робили все можливе для стабільного водопостачання Умані і Ватутіного, ставали на захист медичних закладів у Черкасах (пологовий будинок №2, стоматологічна поліклініка).

Саме принципове ставлення партії до партійців призвело до того, що з лав “Фронту змін” виключили 21 депутата. Таким чином відбулася перевірка позиції партійців до влади і до відстоювання прав громадян. Виключалися ті, хто не працював на громаду і захист інтересів виборців. Хто лишився, засвідчив свій статус опозиційного політика.

Також я висловила свій погляд на злиття політичних сил. Ми всі розуміємо важливість цього моменту. Найголовніше, що маємо досвід виборчої кампанії, коли ми всі були об’єднані. Об’єднавчий процес – це правильне рішення. Перемога над злочинним режимом, зміна президента у 2015 році, відставка уряду Азарова – цього можна досягти єдиною зброєю: об’єднанням.

Якщо мене запитають, чи цікавить мене чи когось іншого посада, то можу сказати “Ні”. Для мене найважливіше – робота та результат від неї. Ми всі хочемо, щоб відбулися зміни. Зрозуміло, що не може бути двох керівників. Хтось буде керівником, хтось заступником – кожен якусь роль знайде. Я буду працювати за будь-якої посади.

На думку виступаючого Максима Полякова, голови Уманської міської організації “Фронту змін”, депутата Уманської міськради таке об’єднання вкрай необхідне.

Необхідне, в першу чергу, для країни, для європейського майбутнього, для того, щоб ми вийшли на демократичний шлях, а Юлія Володимирівна – на волю. Об’єднання очікуване самими українцями. На майдані 18 травня ця думка витала в повітрі: люди хочуть, щоб ми були всі вкупі, опозиція об’єдналася і разом перемогла.

За словами невизнаного переможця парламентських виборів на 197 виборчому окрузі Леоніда Даценка, об’єднання “Фронту змін” і “Батьківщини” надзвичайно важливе в контексті президентських виборів 2015 року. Він сказав наступне:

“Чому виграв Янукович у 2010-му? Бо ми були роз’єднані. Останній приклад – вибори селищного голови в Чорнобаї, де єдиний кандидат від опозиції набрав більшість голосів. Від 2004 року і до сьогодні 65-80% черкащан голосують за опозицію. Тобто ці голоси область може віддати нашому єдиному кандидатові, бо формат наступних виборів простий: кандидат від влади проти кандидата від опозиції. Лише єдиний кандидат від опозиції матиме шанс перейти Януковича. Чому Партія регіонів за останні роки як каток пройшлася по своїх союзниках? Вони зробили єдину потужну партію.

Два з половиною роки тому ми з Миколою Булатецьким організували і створили Об’єднану опозицію Черкащини – перше в Україні утворення, до якого увійшло багато партій і громадських організацій. І це тоді було правильно: всіх об’єднати проти “данєцкіх”, Тулубів і Партії регіонів. Сьогодні, я вважаю, перед президентськими виборами цього вже мало. Бо я більше ніж упевнений, що лідерам тих партії, які не візьмуть уже сьогодні участь в об’єднанні, вже завтра “регіонали” дадуть гроші і будуть готувати як кандидатів на президенсткі вибори, щоб ми між собою чубилися, “рвали” один одного… А Янукович щоб у першому турі переміг. Тому зі своєї політичної точки зору і досвіду я вважаю, що шлях до об’єднання в єдину політичну силу має відбуватися.

У декого стоять питання лідерства. Я знаю, той боїться цього об’єднання, хто боїться конкуренції в політиці. Якщо це потужна політична фігура, то люди завжди підтримають”.

 

 

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

- Ви зрозуміли чому Путін продовжує називати українців БРАТами?
-Чому?
- Зверніть увагу на корінь БРАТи. Це він так натякає, що Україна має йому усе ВІДДАТИ.
----------------------------------------------
- Чув: "Країни "Великої сімки" зберуться у Гаазі"?
- А Путін?
- Його туди згодом ПРИВЕЗУТЬ.
----------------------------------------------
У Донецьку пройшов мітинг під гаслами «Янукович, Виходь!» і «Янукович, повернись!»
- Заманюють, - здогадався Янукович...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: