ДЗВІН

День Конституції більшість громадян не вважають за свято, бо ніхто не виконує законів, – Даценко

DSC_0012День Конституції необхідно перетворити із святкового дня на день боротьби за права та інтереси українських громадян, вважає координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.

«Одразу після прийняття Конституції у 1996 році Україна отримала Основний Закон, кращий і демократичніший, ніж у багатьох країнах Європи. Принаймні, більшість політиків і державних діячів не тільки в Україні, але й за її межами високо оцінили закладені в ній основоположні речі щодо засад демократії та прав громадян. Однак ми не стали жити краще, бо, як виявилося на практиці, ніхто і не збирався реалізовувати закладених в Конституції фундаментальних прав та свобод простих українців. Більше того, це ледь живе дитя демократії старанно добивали так звані «тлумачі» із Конституційного Суду. Згадайте, як вони прийшли до сенсаційного висновку, що Кучму можна переобирати на третій термін президентства, а потім скасували прийняті парламентом зміни до Конституції, і тепер як довільно тлумачать Основний Закон щодо референдуму. Тому День Конституції сьогодні це швидше не свято, а день пам’яті по прекрасних законах, які регулярно попирає українська влада”, – вважає Даценко.

На його думку, народ має примусити владу виконувати Конституцію та закони, які ми вже маємо, а вже потім придумувати нові.

«Ви ж дивіться, наприклад, ті закони, які сприяють наповненню кишень олігархів, виконуються дуже чітко. Ігноруються лише ті, які захищають простих людей. Чому? Бо українці дозволяють це робити. Дозволяють своєю байдужістю, тим, що не ходять на вибори або продають свої голоси, тим, що змовчують і не виходять на майдани, якщо їх принижують чи порушують їхні права. Як тільки люди прокинуться від «сплячки», все запрацює і ніхто не казатиме більше, що в Конституції щось не так чи що можна оминути якісь її статті. І тоді нарешті День Конституції стане справжнім святом порядку, відповідальності та демократії», – наголосив Даценко.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Парламентські новини: "Партія регіонів виходить із себе"…
----------------------------------------------
П'яна компанія у кафе "Донбас" захопила заклад, оголосила його територію суверенною Донбаською народною республікою,.. вимагає від Путіна ввести російські війська та ящик горілки
----------------------------------------------
Оскільки у Донецьку "Сім'я" покришила не простий батон, а золотий, туди замість голубів злетілися яструби

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: