ДЗВІН

Даценко розповів про майдан, “хазарова” і “політичних сцикунів”

DSC_0003Подія, що відбулась 24 листопада у Києві має велику історичну вагу. Після Помаранчевого майдану 2004-го року, вперше на вулиці вийшли сотні тисяч громадян. У столиці на майдан за різними оцінками прибуло від ста до двохсот тисяч мітингувальників. Учасником цих подій був і кандидат у депутати від опозиції по 197-му виборчому окрузі, координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко. На його переконання, у неділю весь світ побачив антинародне і антиєвропейське обличчя влади.

- Це не обличчя – це «машкара» злочинного, антиукраїнського і антиєвропейського режиму. І його дії упродовж останніх трьох років після приходу до влади Януковича і за останні дні – це ординські, варварські методи. Українська влада перетворюється у неукраїнський каганат на чолі із «хазаровим» і яничарами. У каганат кремлівської «золотої орди», що маскується під ідею «руського міра», – вважає Леонід Даценко.

Також політик впевнений, що весь світ вчора побачив і обличчя української нації. Світове співтовариство бачить, що українська нація хоче йти європейським, цивілізованим шляхом. Акція у Києві довела, що українці – єдиний європейський народ, що хоче жити у країні із високими європейськими стандартами і цінностями.

Парад євромайданів, що відбувся і відбувається сьогодні не тільки у столиці, але й багатьох містах України, наочно демонструє, що українська нація визначилась із тим, який курс вона підтримує. Українці хочуть йти європейською дорогою. І якщо до вчора щодо цього певні сили висловлювали сумнів, то тепер будь-які сумніви щодо цього розвіялись. Їх розсіяв буйним вітром євромайдан.

На євромайдані була присутня велика делегація черкащан. Влада протидіяла як могла. Нічого нового не придумали. Щоб не дати людям потрапити на євромайдан були задіяні ті ж ординські методи, що і раніше. Це – кордони ДАІвців по всьому напрямку шляху від Черкас до Києва. Інспектори ДАІ зупиняли автобуси і легковики під різними надуманими приводами. Як і рік тому, коли у столиці відбувався мовний майдан, у неділю обмежили рух маршруток, скасувавши частину рейсів. У Черкасах бандити у погонах вчинили напад на агітаційні автобуси кандидатів від опозиції Леоніда Даценка і Миколи Булатецького. Автівки по-варварськи понівечили, захопили і зняли номерні знаки.

Леонід Даценко вважає, що це – справа рук губернатора Сергія Тулуба, який завжди демонстрував відданість вищому партійному керівництву та готовність вислужитись.

- Те, що відбувалось у Черкасах – остання стадія дебілізму. Це свідчить про те, що у них сьогодні є великий переляк. Так себе ведуть політичні сцикуни. Вони не виходять до людей, вони ходять по ночах і роблять чорні справи. Вони використовують силову структуру у боротьби зі своїми співгромадянами. Це – оголошена війна кожному українцю і всьому українському народу. Бо коли більша частина України і українців прагне у Євросоюз, а уряд «хазарова» робить все, щоб ліквідувати цей рух до Європи, це означає відкриту війну із українським народом і кожним громадянином, – дав оцінку подіям Леонід Даценко.

У зв’язку із цим, опозиція оголошує про повну мобілізацію громадян на боротьбу за європейський вибір, закликає барати участь у єврормайдані як у Черкасах так і у Києві, підтримувати цей рух усіма можливими засобами. Крім того, об’єднана опозиція Черкащини закликає відгукнутись і стару гвардію – ветеранів Помаранчевого майдану, щоб вони долучились до організації євромайдану і допомогли виборювати євровибір української нації.

Андрій Продан
Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: