ДЗВІН

Черкаський водоканал посилює контроль за якістю питної води

_У поточному році в лабораторії КП “Черкасиводоканал” планується створити гідробіологічний відділ при хіміко-бактеріологічній лабораторії питної води. Про це повідомляє сайт КП «Черкасиводоканал».

Нині хіміко-бактеріологічна лабораторія питної води складається з двох підрозділів. Підрозділ лабораторії на ДВС займається контролем ведення технологічного процесу, контролює якість річкової води та контролює воду на виході з насосної станції 2-го підйому. Підрозділ лабораторії на центральному майданчику контролює якість питної води на вході в місто, якість води з водорозподільної мережі та воду з підземних свердловин.

- Створення такого гідробіологічного відділу дасть можливість проводити систематичний гідробіологічний облік планктонних організмів та встановити ступінь забруднення водоймища в зоні водозабору, – говорить начальник центральної лабораторії КП “Черкасиводоканал” Тетяна Проценко. – Якісний склад гідробіонтів в джерелі водопостачання дозволить нам знайти не лише причину наявних іноді специфічних присмаків, запаху і кольоровості води, а насамперед полегшить пошук і вибір заходів боротьби з цими явищами.

Відтак, для введення такого відділу в лабораторії черкаського водоканалу головний технолог “Черкасиводоканал” Олександр Гончаренко та два фахівці лабораторії провели робочу поїздку до колег з КП “Кременчукводоканал”. В рамках зустрічі наші працівники більш детально дізнались про вимоги до облаштування лабораторії, ведення журналів, а також методики визначення гідробіонтів (фото-і зоопланктону) у вихідній воді.

- Сподіваємось, що наша зустріч стане початком результативної співпраці у майбутньому, адже ми та наші колеги маємо багато напрацювань для обміну досвідом, які можна використати у нашій роботі, – зазначила Тетяна Проценко.

Поділитися цією новиною з друзями

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: