ДЗВІН

Черкаських старшокласників масово мобілізували до війська

DSCN4238Учні 11-х класів Черкас із 16 по 24 квітня перебуватимуть на навчально-польових зборах у Навчальному центрі Державної прикордонної служби України, що у смт. Оршанець, повідомляє прес-служба мерії. Таким чином юнаки закріплять на практиці свої знання із програми предмету “Захист Вітчизни”.

– Збори ми відродили кілька років тому, – розповідає директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ірина Топчій. – Ця процедура дозволяє юнакам відчути себе справжніми захисниками вітчизни, випробувати на практиці свої знання, отримані в теоретичному курсі.

Усі навчальні заклади розділили на три групи з певним періодом перебували в Навчальному Центрі: з 16 по 18 квітня, з 18 по 20 квітня і з 22 по 24 квітня. На кожен етап зборів призначено відповідальних начальників – учителів предмету “Захист Вітчизни”. До цього з юнаками були проведенні відповідні навчання та спеціальні інструктажі. Під час зборів хлопці заняття з тактичної, загальновійськової, прикладної фізичної підготовки.

Окрему подяку освітяни висловлюють керівнику Навчального центру Ігорю Момоту, який сприяє проведенню військово-польових зборів.

Поділитися цією новиною з друзями

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2013 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: