ДЗВІН

Черкаські депутати змінили бюджет на 2013 рік і Програму соціально-економічного розвитку

e5632712c0dda7f0ab1a0d27875a3341_600x1000На шостому пленарному засіданні четвертої сесії міської ради при розгляді галузевих питань порядку денного депутати підтримали внесення змін до Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси та міського бюджету на 2013 рік. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган повідомила на сесії:

– Ці питання було розглянуто на засіданнях виконкому та постійних депутатських комісіях. Через недостатність коштів у міському бюджеті, зокрема, в сумі 20 мільйонів гривень на виплату заробітної плати працівникам галузей освіти та охорони здоров’я, довелось вже вкотре переглядати бюджетний розпис. Внаслідок обмеження коштів на інші потреби, на 4,2 мільйона гривень вдалось поповнити фонд заробітної плати працівників бюджетних установ. Крім цього, розподіляємо кошти в межах апарату управління міськвиконкому, щоб забезпечити заробітною платою ті департаменти, яким їх не вистачає. Деякі уточнення також стосуються бюджету розвитку. А саме планового капітального ремонту гуртожитку на Смілянській 90/1.

35 депутатів підтримали проекти змін «за основу» та розглянули низку інших пропозицій, внесених департаментами.

Зокрема, за пропозицією департаменту освіти та гуманітарної політики, 800 тисяч гривень зекономлених коштів, передбачених на харчування дітей в дошкільних закладах, спрямовано на заробітну плату працівників цих закладів.

За пропозицією департаменту соціальної політики 95 тисяч гривень вирішено виділити на придбання стелажів для архівів Придніпровського та Соснівського управлінь соціального забезпечення за рахунок зменшення коштів на придбання комп’ютерної техніки.

У зв’язку із додатковим виділенням субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу збільшено доходи та видатки по загальному фонду на суму 6,5 тисяч гривень.

Згідно з листом департаменту організаційного забезпечення для централізованої міської бібліотечної системи із фонду міського голови 3 тисячі гривень перерозподілено в межах загального фонду департаменту освіти та гуманітарної політики для проведення капітальних видатків.

За пропозицією департаменту соціальної політики підтримано перерозподіл коштів у сумі 740 гривень у межах державної субвенції у загальному фонді на пільги ветеранам у межах цільового трансферту.

Депутати підтримали пропозицію Департаменту освіти та гуманітарної політики щодо збільшення видатків на заробітну плату в загальному фонді на 9 тисяч гривень для Центру соціальних служб для сім’ї та молоді та 170 тисяч гривень працівникам дошкільних закладів за рахунок економії видатків на галузь сім’ї, молоді та спорту.

За пропозицією департаменту архітектури, містобудування та інспектування, в зв’язку із завершенням та виконанням додаткового обсягу робіт із реконструкції центрального міського стадіону та благоустрою площі перед ним, для остаточного розрахунку з підрядною організацією, вирішено виділити 113 тисяч гривень за рахунок зменшення видатків на розроблення проектної документації на Набережній.

Депутати підтримали й інші подібні пропозиції щодо перерозподілу коштів у межах передбачених асигнувань та проголосували за проекти запропонованих рішень.

Поділитися цією новиною з друзями
Залиште свій коментар

Жартома :-)

Хроника событий: "По свидетельствам очевидцев, в Славянске "правый сектор" разбрасывал визитки Яроша и Коломойского..."
----------------------------------------------
Штирлиц шел по Славянску и ничто в нем не выдавало российского военного, кроме формы, купленной в любом магазине, автомата АК-100 и фразы "отойди за поребрик", которую он повторял к месту и не к месту...
----------------------------------------------
По статистике, 63% россиян поддерживают всё...

Погода на Черкащині

Погода у Каневі
Погода у Золотоноші
Погода у Черкасах

ДЗВІН © 2014 Усі авторські та суміжні права застережено

Черкаська обласна громадсько-політична газета "ДЗВІН"
Телефон редактора:
Електронна пошта:

Понравился мой блог "ДЗВІН"? Тогда советую Вам почитать Гагарин и Смоленск кино.
Погода у Чигирині

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: